Mobile View

International House London Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Quality Hostel
  • University of Westminster
  • 73 pokoje
Adres
1 - 5 Lambeth Road Londyn Lambeth SE1 7DQ Anglia

International House London

International House jest nowoczesnym dziesięciopiętrowym budynkiem, z którego ostatnich pięter rozpościera się wspaniały widok na Londyn. Pieszo można dojść do wielu największych atrakcji turystycznych, takich jak Parliament Square (gdzie mieszczą się budynki brytyjskiego parlamentu oraz Big Ben) oraz Tamiza i South Bank, gdzie znajdziesz Tate Modern i popularne London Eye. Dzięki pobliskim stacjom Waterloo i Lambeth North bez trudu dojedziesz w inne części Londynu.

International House London może przyjąć ponad 100 gości w swoich jedynkach i dwójkach wyposażonych w umywalki i wbudowane szafy. Niezależnie od tego, jaki pokój wybierzesz, będzie on przestronny, a jego podłoga pokryta będzie wykładziną. Na każdym piętrze znajdują się nowoczesne kuchnie samoobsługowe oraz wspólne łazienki i pralki. Jest tu nawet bezprzewodowy internet! Niezależnie od tego, czy jesteś studentem podróżującym ze skromnym budżetem lub też osobą podróżującą w grupie: tutaj przekonasz się, że International House jest doskonałym miejscem wartym swojej ceny!

Atrakcje turystyczne

International House London znajduje się w odległości krótkiego spaceru od siedziby parlamentu, London Eye, Royal Festival Hall, Big Bena, opactwa westminsterskiego oraz Imperial War Museum.

International House London Udogodnienia

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Biurko / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Dostęp z parteru / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Pokoje dla palących dostępne są na życzenie / Sala gier / Sala telewizyjna / Umywalka / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 10.00

Ręczniki i pościel nie są zmieniane w trakcie krótkiego pobytu. W przypadku dłuższej wizyty pościel i ręczniki zmieniane są co tydzień.

Karty dostępu do bezprzewodowego internetu można zakupić w recepcji.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

International House London znajduje się w pobliżu stacji metra Lambeth North leżącej na trasie linii Bakerloo oraz stacji Waterloo leżącej na trasie linii Bakerloo, Northern i Jubilee.

Pieszo

Wyjdź ze stacji Lambeth North na Westminster Bridge Road. Przejdź przez ulicę i idź prosto Kennington Road znajdującą się przed Tobą. Skręć w drugą ulicę w prawo na Lambeth Road, a po lewej stronie zobaczysz International House London.

International House London Recenzje

Średnie ocena gości: 3.9'Dobre' W oparciu o 1 recenzje hotelu
Brendan Speed, Australia
3/5

Pokoje byly czyste i dobrze posprzatane, polece ten hotel moim podrózujacym przyjaciolom. Mile i proste za- i wymeldowanie oraz swietny serwis.

Multiple currencies display