Mobile View

Hyde Park Hostel Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Quality Hostel
  • Niezalezny hotel
  • 300 pokoje
Adres
2-4-6 Inverness Terrace Londyn Bayswater W2 3HU Anglia

Hyde Park Hostel London

Hyde Park Hostel jest zupełnie nowym i niewiarygodnie tanim schroniskiem, więc zarezerwuj tu łóżko zanim będzie za późno. Zatrzymując się w tym schronisku posiadającym 300 łóżek znajdziesz się na skraju Hyde Parku w gwarnej dzielnicy Bayswater i w odległości kilku minut drogi od stacji metra Bayswater, dzięki czemu z łatwością dostaniesz się do takich ekscytujących miejsc Londynu, jak np. Budynki Parlamentu. W tym pełnym życia schronisku znajduje się mnóstwo atrakcji, które wypełnią Ci czas, np. koncesjonowany bar, salon ze Sky TV z 15 terminalami internetowymi oraz dostęp do bezprzewodowego internetu!

W Hyde Park Hostel znajduje się również w pełni wyposażona kuchnia samoobsługowa oraz automat z napojami i przekąskami, dzięki czemu nigdy nie będziesz głodny czy spragniony! Jeśli będziesz zmęczony po dniu spędzonym na zwiedzaniu lub odkrywaniu uroków nocnego życia Londynu, możesz udać się do swojego łóżka znajdującego się we wspólnej sypialni mieszczącej od 4 – 18 łóżek lub osobnego pokoju dwuosobowego. Jeśli jesteś kobietą, z pewnością docenisz fakt, że cały parter przeznaczony jest tylko dla kobiet i znajdują się tam wspólne toalety i prysznice z podziałem na płeć.

Atrakcje turystyczne

Hyde Park Hostel znajduje się w gwarnej dzielnicy Bayswater, dzięki czemu będziesz mógł wypróbować wszystkie bary i restauracje na Queensway, udać się do Westbourne Grove a nawet posmakować eleganckiego Notting Hill. Jeśli zechcesz się zrelaksować, wybierz się do oddalonego o 2 minuty drogi spacerem Hyde Parku lub przylegających Ogrodów Kensington, w których znajdziesz imponujący Pałac Kensington. Dzięki temu, że stacja metra Bayswater znajduje się tuż obok, bez trudu będziesz się mógł przemieszczać po całym Londynie i zwiedzić takie wspaniałe miejsca jak np. Budynki Parlamentu.

Hyde Park Hostel London Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Informacja turystyczna / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Terminal internetowy / Terminale internetowe / Usługa budzenia / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Niestety Hyde Park Hostel jest teraz zamknięty dla publiczności, a nie sprzedaży w schronisku.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Hyde Park Hostel znajduje się zaledwie kilka minut drogi spacerem od stacji metra Bayswater. Zatrzymują się tutaj pociągi linii Circle lub District.

Pieszo

Po przyjeździe na stację Bayswater należy wyjść na Queensway, przejść przez ulicę i iść znajdującą się na wprost Inverness Place. Skręć w prawo w Inverness Terrace a pod numerami 2-6 znajdziesz Hyde Park Hostel.

Hyde Park Hostel Recenzje

Średnie ocena gości: 3.4'Dobre' W oparciu o 2 recenzje hotelu
Benjamin, Francja
1/5

Brudne pokoje, brudne toalety, lazienki, kuchnie.. w sumie wolalbym spac w piekle! Spróbowalem raz – drugi juz nie bede!

G. B., Włochy
4/5

Dobrze. Przede wszystkim pokój numer 14: duży i czysty. Jedyny mankament to mała toaleta, którą trzeba dzielić z całym piętrem. Schronisko jest blisko metra.

Multiple currencies display