Mobile View

SO Kings Cross Hotel Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Pokoje klasy turystycznej
  • Niezalezny hostel
  • 29 pokoje
Adres
170 Kings Cross Road Londyn Kings Cross WC1X 9DH Anglia

SO Kings Cross Hotel

Rezerwując pokój w tanim schronisku Susan Lawrence Hostel znajdziesz się w pobliżu stacji metra Kings Cross St Pancras, dzięki której będziesz mógł zwiedzać Londyn aż do upadłego. W niewielkiej odległości od schroniska znajdują się także stacje kolejowe Kings Cross, St Pancras International oraz Euston. Ponadto, bez trudu dotrzesz pieszo do takich miejsc, jak Biblioteka Brytyjska i Muzeum Brytyjskie. W schronisku znajduje się przestronna i dobrze wyposażona kuchnia samoobsługowa, w której po całym dniu pełnym wrażeń można przygotować sobie posiłek!

Susan Lawrence Hostel różni się nieco od innych londyńskich schronisk. W miejsce typowych wspólnych sal sypialnych urządzono tutaj dwójki, trójki i czwórki, dzięki czemu zachowasz więcej prywatności. W pokoju znajdziesz lodówkę i umywalkę a w pobliżu łazienkę. Dzięki dostępowi do bezprzewodowego internetu oraz terminalom internetowym pozostaniesz w stałym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi.

Atrakcje turystyczne

Susan Lawrence Hostel położony jest w samym sercu gwarnego Kings Cross, dzięki czemu z łatwością dotrzesz do takich atrakcyjnych miejsc, jak masywna Biblioteka Brytyjska, London Canal Museum i Wellcome Collection Museum. Możesz również przespacerować się do pobliskiego Bloomsbury i zwiedzić Muzeum Dickensa oraz Muzeum Brytyjskie. Jeśli masz ochotę zaznać nocnego życia toczącego się w Covent Garden, Camden lub Piccadilly Circus, skorzystaj z metra na stacji Kings Cross St Pancras znajdującej się niedaleko schroniska.

SO Kings Cross Hotel Udogodnienia

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Dostępne kursy / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Lodówka / Terminal internetowy / Umywalka / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 11.00

Hostel "Susan Lawrence" oferuje klientom z Polski darmowy kurs podstaw języka angielskiego.
Kurs trwa 2 godziny i jest prowadzony w tym samym budynku przez zaprzyjaźnioną szkołę językową "Oakdale College".

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Susan Lawrence Hostel znajduje się w odległości kilku minut drogi od stacji metra Kings Cross St Pancras. Zatrzymują się tu pociągi linii Northern, Circle, Metropolitan, Hammersmith&City, Victoria oraz Piccadilly.

Pieszo

Po przyjeździe na stację Kings Cross St Pancras wyjdź na Euston Road, przejdź na drugą stronę ulicy i skręć w lewo. Idź przed siebie a kiedy Euston Road przejdzie w Pentonville Road, skręć w prawo na Kings Cross Road. Po lewej stronie przy tej ulicy mieści się Susan Lawrence Hostel.

SO Kings Cross Hotel Recenzje

Średnie ocena gości: 3.2'Dobre' W oparciu o 3 recenzje hotelu
Tong, Hull
1/5

Nie było papieru w toalecie ani drabiny do łóżka piętrowego, prześcieradła, poduszki, powłoczki, krzesła, kaloryfera i śmietnika w łazience. Lodówka nie działała i nie ładnie pachniała.

Andy, Wielka Brytania
4/5

Daję temu hotelowi wysoką ocenę za cenę i świetny personel. Pokój i wyposażenie jest w porządku jak za ta cenę.. krótko – zdaje egzamin.

Hannah, Niemcy
4/5

Był to miły i czysty pokój. Uprzejmy personel, ale głośni goście w nocy! Mogę to z pewnością polecić na 1-2 noce! :)

Multiple currencies display