Mobile View

Stamford Street Apartment Rooms Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Zakwaterowanie — 3 gwiazdki
  • Kings College London
  • 560 pokoje
Adres
127 Stamford Street London Southwark SE1 9NQ

Stamford Street Apartment Rooms

Stamford Street Apartment Rooms zlokalizowany jest w odległości kilku minut drogi spacerem od stacji Waterloo. Są to celowo wybudowane, nowoczesne apartamenty mieszczące od 4 do 8 osób w osobnych pokojach posiadających własną łazienkę. Apartamenty zostały wybudowane wokół zadbanego dziedzińca i wyposażone w nowoczesne udogodnienia, takie jak w pełni umeblowane kuchnie i system otwierania drzwi kartą.

Stamford Street Apartment Rooms zapewnia swoim gościom ręczniki, pościel, mydło, szampon oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, w pokojach znajduje się umywalka i mała lodówka. Za niewielką opłatą można tu skorzystać z centrum fitness oraz samoobsługowej pralni.

Atrakcje turystyczne

Dzięki swojej lokalizacji, Stamford Street Apartament Rooms zapewnia swoim gościom doskonały dostęp do atrakcyjnych turystycznie miejsc wzdłuż South Bank. W odległości kilku kroków znajdziesz Galerię Saatchi, Londyńskie Akwarium oraz London Eye. Możesz też wybrać się na spacer wzdłuż Tamizy i odwiedzić Tate Modern, Shakespeare`s Globe oraz odważyć się zobaczyć mroczny świat Clink Prison Museum. Ze stacji Waterloo dojedziesz do Bayswater i Kings Cross.

Stamford Street Apartment Rooms Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Biurko / Biurko i lampa / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Dostęp do windy/dźwigu / Dostęp z parteru / Kawa i herbata / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Lodówka / Pralnia / Prysznic / Sala gimnastyczna / Szampon / Toaleta / Umywalka / Usługi dla osób niedosłyszących / Winda dla osób niewidomych / Wspólna kuchnia / Wyjście pożarowe / Żelazko i deska do prasowania

Latest News

Stamford Street Apartment Rooms będzie poddawanych drobnych prac remontowych w holu i niektórych pokojach. Obiekt działa na rzecz poprawy ich standardów i przeprasza z wyprzedzeniem, jeśli prace te wpływają swój pobyt w żaden sposób.

Komentarze

>>Kliknij tutaj aby zarezerwować podobny, niedrogi hotel w Londynie.

Pokoje w Stamford Street Apartment Rooms dostępne są od czerwca do września. Kliknij tutaj aby znaleźć inny hotel.

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 10.00

Inne pobliskie londyńskie hotele
Hotele w Waterloo
Hotele w Covent Garden
Hotele w Westminster

Doba hotelowa rozpoczyna się o 14.00 – Stamford Street Apartments nie może zagwarantować wcześniejszego zakwaterowania.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższą stacją metra jest Waterloo, obsługiwana przez linie Bakerloo, Waterloo&City, Northern oraz Jubilee.

Pieszo

Wyjdź ze stacji Waterloo na York Road i skręć w prawo. Idź prosto tą ulicą aż dojdziesz do ronda, przy którym zobaczysz kino IMAX. Przejdź prosto przez rondo a znajdziesz się na Stamford Street. Stamford Street Apartment Rooms znajduje się około 180 metrów stąd, po prawej stronie.

Multiple currencies display