Mobile View

Islington Inn Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Hotel — 3 gwiazdki
  • Niezalezny hotel
  • 33 pokoje
Adres
366 Essex Road Londyn Islington N1 3PD Anglia

Islington Inn

Islington Inn London, który cechuje się niezwykle dogodną lokalizacją, został niedawno odnowiony. Hotelowi goście mogą się zrelaksować w barze lub przespacerować się tętniącą życiem ulicą Upper Street w Islington, która pełna jest popularnych barów i restauracji. Metrem lub autobusem można dotrzeć do centrum Londynu. Ze względu na fakt, że świeże śniadanie kontynentalne wliczone jest w cenę, pokoje w tym hotelu bardzo szybko się wyprzedają – dlatego zarezerwuj pokój już dziś zanim będzie za późno!

Dzięki pracom remontowym przeprowadzonym niedawno w tym butikowym hotelu możesz być pewien, że Twój pokój będzie nowoczesny i pełen udogodnień, jakich można się spodziewać w stylowym trzygwiazdkowym hotelu. Jeśli akurat nie będziesz zwiedzać okolicy Islington będącej jedną z modniejszych dzielnic północnego Londynu, możesz zrelaksować się w swojej jedynce, dwójce lub trójce. Dzięki łazience znajdującej się w pokoju zawsze będziesz świetnie wyglądać.

Atrakcje turystyczne

Dzięki dogodnej lokalizacji Islington Inn London z pewnością nie będziesz narzekał na brak zajęć. Hotel znajduje się w Islington, zatem możesz spędzić czas, odwiedzając bary i restauracje na pobliskiej i tętniącej życiem ulicy Upper Street lub udać się na przedstawienie w Almedia Theatre i Kings Head Theatre. Można również zwiedzić wystawę sztuki współczesnej w galerii Estorick lub wybrać się na zakupy do centrum handlowego N1. Jeśli zechcesz zwiedzić atrakcje centralnego Londynu, takie jak Oxford Street lub pałac Buckingham, wystarczy tylko wskoczyć do metra lub autobusu!

Islington Inn Udogodnienia

Udogodnienia

Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Ekspres do kawy/herbaty / Informacja turystyczna / Łóżeczko dziecięce / Prysznic / Przyjazne dla rodzin / Sejf w pokoju / Telewizor kolorowy / Toaleta / Umywalka / Usługa budzenia / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 12.00


Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Dojazd metrem do hotelu jest bardzo prosty. Skorzystaj z linii Victoria i wysiądź na stacji Highbury i Islington albo z linii Northern i wysiądź na stacji Angel.

Autobusem

The 38 bus takes (from outside the hotel) takes you straight through the centre of London and to Victoria

Pieszo

Dojście do hotelu ze stacji metra Angel zajmuje około 15 minut, wdłuż ulicy Upper Street and Essex Road. Można również wsiąść do miejskiego autobusu (np. linia nr 38), który zatrzymuje się tuż przed hotelem. 

Multiple currencies display