Mobile View

Pimlico Inn Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Budget Hotel
  • Niezalezny hotel
  • 12
Adres
43 Belgrave Road Londyn Victoria SW1V 2BB Anglia

Pimlico Inn

Pimlico Inn jest rodzinne prowadzonym hotelem w sercu Londynu, która oferuje tanie pokoje. W tym bardzo tanim londyńskim hotelu, posiadającym podstawowe wygody, spotkasz się z ciepłym przywitaniem. Znajduje się on bardzo blisko takich atrakcji turystycznych jak Pałac Buckingam i House of Parliment, nic więc dziwnego w tym, że turyści dysponujący niewielkim budżetem przyjeżdżają właśnie tutaj; chcą wydać jak najmniej pieniędzy na zakwaterowanie, a resztę przeznaczyć na zwiedzanie całego Londynu! Obsługa w Pimlico Inn chętnie służy pomoca i radą.

Czy podróżujesz samotnie czy z przyjacielem albo z całą rodziną, Pimlico Inn będzie w stanie w prosty sposób zakwaterować Cię w wielu prosto urządzonych pokojach jedno, dwuosobowych, dwuosobowych z osobnymi łóżkami, trójkach oraz czwórkach. W Twoim pokoju znajdziesz kilka udogodnień, jak możliwość przyjmowania rozmów przychodzących oraz telewizor. Rankiem, zanim odkryjesz co ma do zaoferowania Londyn, podane zostanie proste śniadanie kontynentalne.

Atrakcje turystyczne

Jeżeli chcesz zwiedzać Londyn Pimlico Inn jest idealnie położony. Kieruj się na północ od hotelu aby znaleźć spektakularną Katedrę Westminsterską oraz imponujący Pałac Buckingam, gdzie odbywa się zmiana warty. Kieruj się na południe od Rama Hotel, a dojdziesz do Tate Gallery. Stąd idź dalej wzdłuż Millbank, brzegiem Tamizy, aby dojść do Budynku Brytyjskiego Parlamentu, Big Bena, i Opactwa Westminsterskiego. Kawałek dalej znajduje się 10 Downing Street i Churchill Museum i Cabinet War Rooms.

Pimlico Inn Udogodnienia

Udogodnienia

Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Kawa i herbata / Prysznic / Telefon z bezpośrednim wybieraniem numeru / Telewizor kolorowy / Terminale internetowe / Toaleta / Transport na lotnisko i z lotniska / Umywalka / Usługa budzenia / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14:00
Koniec doby Hotelowej: 11:00

Recepcja w Pimlico Inn jest całodobowa.

Zestaw do parzenie kawy i herbaty dostępne są w Pimlico Inn na życzenie gości.

Jeżeli chciałbyś zapłacić pozostałą cześć płatności hotelowych kartą kredytową/debetową w Pimlico Inn, pobrana za to zostanie opłata.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Aby dotrzeć do Pimlico Inn metrem, masz dwie opcje. Możesz jechać metrem liniami Circle, District i wysiąść na stacji Victoria, lub jechać linią Victoria i wysiąść na stacji Pimlico. Obie stacje znajdują się blisko Pimlico Inn, więc idź dalej zgodnie ze wskazówkami poniżej.

Pieszo

Ze stacji Victoria wyjdź na Buckingham Palace Road i skręć w lewo. Skręć ponownie w lewo i przejdź przez Most Eccleston. Doprowadzi Cię to do Belgrave Road, gdzie pod numerem 43 znajdziesz Pimlico Inn.

Kiedy dotrzesz do stacji Pimlico wyjdź na Bessborough Street i skręć w prawo. Idź drogą okrężną w prawo, a zaprowadzi Cię do  Belgrave Road, gdzie na Belgrave Road znajduje się  Pimlico Inn.

Pimlico Inn Recenzje

Średnie ocena gości: 3'OK Słabe' W oparciu o 5 recenzje hotelu
P.Krykorka, Kanada
4/5

Bardzo dobre położenie. Bardzo małe pokoje. TV ma ograniczony wybór kanałów. Śniadanie – przeciętne. Ręczniki nie muszą być zmieniane codziennie. Sugestia: zmienić dywany. Naprawić rury hydrauliczne – woda szumiała całą noc. Kiepska izolacja między pokojami.

Daniel, Anglia
3/5

Mój pobyt w tym Bed and Breakfast nie był najlepszy. Pokój był raczej brudny i śniadanie było okropne w porównaniu z innymi miejscami, w których byłem za tą samą lub niższą cenę.

Kelly Oliveira, British
2/5

Musieliśmy iść na piechotę z naszym bagażem na 5e piętro, co było piekłem! Pokój był ok i przeciętny.

Ricardo, Spain
3/5

Jest to bardzo miły hotel, blisko stacji w Victorii, bardzo czysto i uprzejmy personel. Nie było żadnych problemów – jeszcze raz bym się tu zatrzymał.

Helen Jones, British
5/5

Hotel jest ok, ale łazienka była raczej brudna. Śniadanie nie było zbyt zachęcające, ale jak za ta cenę nie można dużo oczekiwać.

Multiple currencies display