Mobile View

Passfield Hall Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Pokoje klasy turystycznej
  • London School of Economics
  • 156 pokoje
Adres
1-7 Endsleigh Place Londyn Bloomsbury WC1H 0PW Anglia

Passfield Hall

Passfield Hall składa się z dziesięciu gregoriańskich domów otoczonych zamkniętym ogrodem. Cena zakwaterowania jest tu naprawdę przystępna. Całkowicie zmodernizowane wnętrze hotelu Passfield Hall zapewni Ci mnóstwo udogodnień, takich jak bar, salę telewizyjną i pralnię. W miejscach tych będzie Ci łatwo poznać innych hotelowych gości. Hotel znajduje się w sercu Bloomsbury, w centrum Londynu, a więc takie atrakcje turystyczne jak Oxford Street i British Museum będziesz mieć "na wyciągnięcie ręki".

W Passfield Hall możesz się zatrzymać w jedynce, dwójce, dwójce z oddzielnymi łóżkami lub trójce. Pokoje wyposażone są w łóżko, szafę, biurko, lustro i umywalkę. W swoim pokoju znajdziesz również bezprzewodowy telefon. Zarówno łazienka jak i kuchnia są wspólne. W hotelu serwowane są bez dodatkowych opłat śniadania angielskie oraz kontynentalne.

Atrakcje turystyczne

Passfield Hall znajduje się w Bloomsbury, w centralnym Londynie. Zatrzymując się tutaj, znajdziesz się w pobliżu słynnych atrakcji Londynu, takich jak British Library (gdzie będziesz mógł zobaczyć jeden z notatników Leonarda da Vinci) lub gigantyczne British Museum, w którym znajduje się kamień z Rossetty. Spacerem dojdziesz też do dwóch atrakcyjnych londyńskich placów noszących nazwę Bloomsbury Square i Russell Square. W pobliżu znajdują się również takie atrakcje turystyczne jak Covent Garden Market i tętniąca życiem ulica Oxford Street.

Passfield Hall Udogodnienia

Udogodnienia

Biurko / Biurko i lampa / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do windy/dźwigu / Dostęp z parteru / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Luggage Storage / Ogród / Prysznic / Sala gier / Sala telewizyjna / Toaleta / Umywalka / Wejście do pokoju od wewnątrz / Winda dla osób niewidomych / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka

Posilki i napoje

Goście mają dostęp do wspólnej self-catering kuchni.

Internet

Passfield Hall oferuje darmowe WiFi w całym budynku.

Wspóldzielone miejsca i zajecia

Pralnię na monety jest dostępny na stronie Passfield Hall.

Children

Darmo dla wszystkich dzieci poniżej 2 roku życia korzystających z istniejących łóżek / łóżeczek dziecięcych.
Wszystkie rezerwacje z dziećmi muszą być wyszczególnione w "szczególnych wniosków" w momencie rezerwacji.
Dodatkowe rozkładane łóżka nie są dostępne.

Inne uslugi

Przechowalni bagażu są dostępne, jeśli są przybyć wcześniej niż 15:00 GMT.
Przechowalnię bagażu dostępne w dniu wyjazdu są również przeznaczone do przechowywania bagażu w dniu przewidzianym na bagaż pobierana jest, że tego samego dnia.
Passfield Hall nie są w stanie do przechowywania przedmiotów noc.

Komentarze

Pokoje w Passfield Hall można rezerwować do 17 września 2016.

Check in / Check out

Początek doby hotelowej: 15:00 GMT - 22:00 GMT
Koniec doby hotelowej: 10:30 GMT
Recepcji w Passfield Hall jest otwarty 24 godziny.

Odbioru od 22:00 GMT do 10:30 GMT czynna jest przez ochronę.
Jeśli planują Państwo przyjazd w tych godzinach prosimy o poinformowanie Passfield Hall z wyprzedzeniem o planowanej godzinie przyjazdu tak recepcji może zapewnić klucz jest gotowy do odbioru.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Niedaleko Passfield Hall znajduje się stacja metra Euston. Zatrzymują się tu pociągi linii Nothern i Victoria.

Pieszo

Ze stacji metra Euston wyjdź na Euston Road. Przejdź przez tą ulicę i skręć w lewo. Skręć w pierwszą ulicę w prawo (Upper Woburn Place), a następnie w znowu w prawo, w Endsleigh Place. Tu właśnie znajduje się Passfield Hall.

Multiple currencies display