Mobile View

Notting Hill Hotel Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Hotel — 2 gwiazdki
  • Niezalezny hotel
  • 30 pokoje
Adres
2 Pembridge Square London Notting Hill Gate W2 4EW

Notting Hill Hotel London

Notting Hill Hotel znajduje się niedaleko modnego Portobello Road Market. Ten dwugwiazdkowy hotel oferuje zakwaterowanie w przystępnych cenach, sympatyczną obsługę 24 godziny na dobę i bezpłatne śniadanie kontynentalne podawane w jadalni hotelowej. Z tak wieloma wspaniałymi atrakcjami znajdującymi się w zasięgu ręki, będziesz prawdopodobnie spedzać większość czasu poza hotelem, tak więc ucieszy Cię informacja, że możesz przychodzić do hotelu i wychodzić z niego przez 24 godziny.

Oferujący świeżo odrestaurowane dwójki i trójki Notting Hill Hotel znajduje się w tradycyjnym budynku i posiada windę na wszystkich piętrach. W swoim centralnie ogrzewanym pokoju znajdziesz podstawowe wygody, włączając niewielką prywatną łazienkę, telewizję kolorową i telefon. Pokoje dla palących dostępne są na życzenie. Dzięki temu, że Hotel Notting Hill znajduje się w spokojnym miejscu na ulicy wysadzanej drzewami i z widokiem na park, będziesz mógł dobrze się wyspać zanim poranne budzenie rozpocznie Twój długi dzień.

Atrakcje turystyczne

Jeżeli zatrzymasz się w Notting Hill Hotel będziesz miał zbyt wiele miejscowych atrakcji do wyboru. Znajduje się tu Portobello Road Market ze swoimi straganami z odzieżą i szeroką gamą antyków oraz szykowne butiki na Notting Hill. Potem, znajdziesz tu wiele wieczornych rozrywek jak restauracje, bary oraz kina i The Gate Theatre. Mając to wszystko tak blisko, możesz nie chcieć stąd wyjeżdżać, jeżeli jednak chcesz zwiedzać dalszą część miasta, możesz wsiąść do metra z pobliskiej stacji Notting Hill Gate.

Notting Hill Hotel London Udogodnienia

Udogodnienia

Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do windy/dźwigu / Ekspres do kawy/herbaty / Informacja turystyczna / Lodówka / Prysznic / Telefon z bezpośrednim wybieraniem numeru / Telewizor kolorowy / Toaleta / Usługa budzenia / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 13:00
Koniec doby hotelowej: 10:30

Uwaga: Podczas weekendów Notting Hill Hotel przyjmuje rezerwacje na minimum 2 noce  jak również stosuje zasadę 72 godzinnej anulacji.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Aby dotrzeć do Notting Hill Hotel jedź liniami Circle, Central lub District i wysiądź na stacji Notting Hill Gate.

Pieszo

Wyjdź ze stacji metra Notting Hill Gate przez North Exit i skręć w Pembridge Gardens. Idź wzdłuż tej ulicy a dojdziesz do Pembridge Square, gdzie po lewej pod numerem 2 znajdziesz Notting Hill Hotel.

Notting Hill Hotel Recenzje

Średnie ocena gości: 3.6'Dobre' W oparciu o 1 recenzje hotelu
Judith Dixon, Wielka Brytania
1/5

Bardzo, bardzo obskurnie, brudno i potrzeba porzadnego remontu. Choc lózka byly czyste! Szkoda w sumie, bo ladny budynek i personel bardzo mily.

Multiple currencies display