Mobile View

Northumberland House TopFloor! Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Quality Hostel
  • London School of Economics
  • 10 pokoje
Adres
Edward VII Rooms, Northumberland Avenue London Strand WC2N 5BY

Northumberland House TopFloor!

Pierwszorzędne pokoje dostępne w zabytkowym Northumberland House TopFloor szybko się sprzedają zatem już teraz zarezerwuj jeden dla siebie! Jeśli tego nie zrobisz, stracisz fantastyczną okazję pobytu w niedrogim hotelu położonym zaledwie kilka minut drogi od Trafalgar Square, Kolumny Nelsona i The Strand. W przerwie pomiędzy zwiedzaniem atrakcji Londynu, będziesz mógł zrelaksować się w salonie telewizyjnym, skorzystać z dostępu do szerokopasmowego internetu w kąciku komputerowym lub podłączyć swój laptop do WiFi znajdującego się w ogólnodostępnych pomieszczeniach.

Northumberland House TopFloor! oferuje szereg najwyższej jakości pokoi do wyboru, w tym standardowe jedynki i dwójki lub bardziej przestronne dwójki typu „executive”. Można też wybrać prywatność i luksus własnego studio z otwartą przestrzenią! Jakikolwiek pokój wybierzesz, będziesz mieć do dyspozycji łazienkę i szereg udogodnień typu zestaw do parzenia kawy i herbaty, telefon i telewizor kolorowy. Kiedy zgłodniejesz, będziesz mógł przygotować sobie coś do jedzenia we wspólnej kuchni wyposażonej we wszystkie potrzebne sprzęty i naczynia.

Atrakcje turystyczne

Dzięki centralnej lokalizacji Northumberland House TopFloor! będziesz mógł odwiedzić mnóstwo największych atrakcji turystycznych Londynu. W odległości kilku minut drogi spacerem od hotelu znajdują się Trafalgar Square oraz masywna Kolumna Nelsona. Później możesz przespacerować się na deptak Leicester Square, do Piccadilly Circus, National Gallery a nawet do Pałacu Buckingham. Jeśli w czasie swojego pobytu zechcesz obejrzeć sztukę lub musical na West End przekonasz się, że wokół hotelu znajduje się wiele teatrów do wyboru.

Northumberland House TopFloor! Udogodnienia

Udogodnienia

Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do windy/dźwigu / Dostęp z parteru / Ekspres do kawy/herbaty / Faks / Kanał filmowy / Kanał informacyjny / Kawa i herbata / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Łóżeczko dziecięce / Prysznic / Sala telewizyjna / Telewizor kolorowy / Toaleta / Usługa budzenia / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 15.00
Koniec doby hotelowej: 10.30

Pokoje w Northumberland House TopFloor! dostępne są w terminie od 7 lipca 2008 do 27 września 2008.

Kliknij tutaj aby znaleźć inny hotel.

Jeśli przyjedziesz do Northumberland House TopFloor! przed rozpoczęciem doby hotelowej będziesz mógł zostawić swoje bagaże w recepcji. Jeśli planujesz przyjazd po 18.00, prosimy poinformować o tym hotel z wyprzedzeniem, ponieważ recepcja czynna jest do 23.00. Zawsze jednak obecna jest ochrona hotelu, która pomoże Ci przy zakwaterowaniu. Otrzymasz również kartę całodobowego dostępu do hotelu.

W pokoju będziesz mieć do dyspozycji telefon akceptujący rozmowy przychodzące. W celu nawiązania rozmowy będziesz musiał kupić kartę telefoniczną w recepcji. Hotel zapewnia ręczniki i pościel, które zmieniane są co 3 dni. Sprzątanie pokoju oraz opróżnianie kosza na śmieci odbywa się codziennie.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Dojazd do Northumberland House TopFloor! metrem jest naprawdę prosty. Skorzystaj z metra linii Bakerloo lub Northern, wysiądź na stacji Charing Cross i kieruj się poniższymi wskazówkami.

Pieszo

Wyjdź ze stacji Charing Cross na Villiers Street, skręć w lewo i idź prosto. Na końcu ulicy skręć w lewo, w The Strand i później znów w lewo na Northumberland Avenue (która znajduje się tuż za Trafalgar Square i Kolumną Nelsona). Northumberland House TopFloor! znajduje się pod numerem 8.

Multiple currencies display