Mobile View

Marylebone Hall Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Quality Hostel
  • University of Westminster
  • 229 pokoje
Adres
35 Marylebone Road Londyn Marylebone NW1 5LS Anglia

Marylebone Hall

Marylebone Hall jest nowoczesnym, 21-piętrowym budynkiem posiadającym własną restaurację, kafejkę i udogodnienia konferencyjne, znajdującym się w kampusie Uniwersytetu Westminster, na Marylebone Road. Jest to doskonałe miejsce pobytu, niezależnie czy chcesz udać się na zakupy na West End czy do Theatreland, czy też skorzystać z nocnego życia oferowanego przez Londyn! Niedaleko hotelu znajduje się zielony Regents Park a także rozrywkowe Londyńskie Zoo. Zrób sobie przejażdżkę słynnym piętrowym czerwonym autobusem a wkrótce znajdziesz się w Hyde Parku.

Marylebone Hall został zupełnie odnowiony w 2009 roku i może pomieścić ponad 200 gości w swoich nowoczesnych pokojach z łazienkami. Na każdym piętrze znajdują się dwie kuchnie/jadalnie, które są wspólne dla 6 gości i które wyposażone są w kuchenkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik i toster. Jeśli wolisz, możesz udać się na posiłek do restauracji uniwersyteckiej. Znajduje się tu nawet wspólny pokój z telewizją satelitarną, stołem do gry w bilard i grami video.

Atrakcje turystyczne

Marylebone Hall posiada doskonałą centralną lokalizację naprzeciw Madame Tussaud’s oraz londyńskiego Planetarium. Stanowi świetną bazę dla zwiedzania West End skupiającego mnóstwo atrakcji turystycznych, sklepów i teatrów.

Marylebone Hall Udogodnienia

Udogodnienia

Bar / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Biurko / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Dostęp do windy/dźwigu / Dostęp z parteru / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Pralnia / Prysznic / Sala gier / Sala telewizyjna / Sale konferencyjne / Terminal internetowy / Terminal internetowy w pokojach / Toaleta / Umywalka / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 10.00

Pokoje w Marylebone Hall dostępne są w terminie od czerwca do września 2010. Kliknij tutaj aby znaleźć inne zakwaterowanie.

Pościel i ręczniki nie są zmieniane w trakcie krótkiego pobytu. W przypadku dłuższego pobytu, zmieniane są co tydzień.

Vouchery na dostęp do internetu można otrzymać na życzenie po przyjeździe w recepcji.

Wskazówki

Samochodem

Hotel Master Robert znajduje się około 10 minut drogi samochodem od lotniska Heathrow. Centrum Londynu znajduje się w odległości 10 mil od hotelu.

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższą stacją metra jest Baker Street leżąca na trasie linii Circle, Hammersmith&City, Bakerloo i Metropolitan.

Pieszo

Wyjdź ze stacji Baker Street i skręć w lewo na Marylebone Street. Kiedy dojdziesz do Planetarium, zobaczysz Marylebone Hall dokładnie naprzeciwko.

Multiple currencies display