Mobile View

Hyde Park Inn Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Schronisko
  • Niezalezny hostel
  • 100 pokoje
Adres
48-50 Inverness Terrace Londyn Bayswater W2 3JA Anglia

Hyde Park Inn

Miejsce takie jak schronisko Hyde Park Inn jest doskonałym sposobem aby zaoszczędzić pieniądze na zwiedzanie! Pieszo można udać się do takich fantastycznych miejsc, jak Pałac Kensington, Portobello Road Market i Hyde Park lub też można skorzystać z tanich połączeń metra i zwiedzić pozostałe atrakcje. Otrzymasz tutaj skromne śniadanie kontynentalne oraz będziesz mieć dostęp do wspólnej kuchni, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o wydatki na jedzenie na mieście. Jeśli zechcesz się zrelaksować, możesz skorzystać z internetu lub spędzić trochę czasu z podobnymi do siebie turystami w salonie telewizyjnym.

Mając na uwadze, że Hyde Park Inn jest tanim schroniskiem w samym środku Centralnego Londynu, nie zdziwi Cię fakt, że wspólne sale sypialne (mieszczące od 4 – 18 osób w pojedynczych łóżkach) są bardzo skromne. Nie powinno Cię to jednak martwić skoro i tak większość czasu będziesz spędzać na zwiedzaniu atrakcji turystycznych Londynu. Wspólne łazienki są dość oblegane w sezonie turystycznym więc warto wstać wcześniej, aby z nich skorzystać i jak najlepiej wykorzystać swój czas w Londynie.

Atrakcje turystyczne

Najlepszą cechą schroniska Hyde Park Inn jest jego lokalizacja, na skraju wielkiego Hyde Parku i Ogrodów Kensington w kosmopolitycznej dzielnicy Bayswater. Przy pobliskiej Queensway i Westbourne Road znajdziesz mnóstwo rozrywkowych barów i restauracji. Odrobinę dalej znajduje się pełen barw Portobello Road Market, gdzie można potargować się z kupcami o fantastyczne okazje. Można też skorzystać z pobliskiej stacji metra Bayswater i zwiedzić pozostałą część Londynu. W odległości krótkiego spaceru znajduje się też stacja kolejowa Paddington.

Hyde Park Inn Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Faks / Informacja turystyczna / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Sala telewizyjna / Sejf w pokoju / Terminal internetowy / Umywalka / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Posilki i napoje

Hyde Park Inn oferuje nowoczesne, self-catering kuchnia dla gości do korzystania z piekarnikiem, kuchenkę mikrofalową i lodówkę.

Children

Dzieci w wieku poniżej 16 lat niestety nie są akceptowane.

Inne uslugi

Szafki opłata w wysokości 1.50 GBP i bagażu jest opłata w wysokości 2.00 GBP za worek za 12 godzin.

Komentarze

Hyde Park Inn jest wyłącznie dla dzieci w wieku 16-45 lat.

Należy pamiętać, że maksymalna długość pobytu wynosi 14 dni i pobyty 10 lub więcej nocy mogą podlegać zamianę pokoi w dowolnym momencie w trakcie pobytu.

Check in / Check out

Początek doby hotelowej: 11:00 GMT
Koniec doby hotelowej: 10:00 GMT

Musisz mieć jakąś formę fotografii (paszport, prawo jazdy lub dowodu osobistego) w momencie zameldowania.

Użytkownik będzie zobowiązany do zapłaty zameldowania Kaucja zostanie zwrócony z powrotem po wymeldowaniu. Możesz stracić tę kaucję należy:
a.) Wymeldowania po 10:00 GMT
b.) stracenia bezstykowa karta koc, pościel lub
c.), jeśli zachowanie osobiste wyniki zadawane w was opuścić schronisko.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Przekonasz się, że stacja Baywater (na linii Circle i District) znajduje się naprawdę blisko Hyde Park Inn.

Pieszo

Po przyjeździe na stację Bayswater należy wyjść na Queensway, przejść przez ulicę i iść znajdującą się naprzeciwko Inverness Place. Skręć w prawo w Inverness Terrace a po lewej stronie znajdziesz Hyde Park Inn.

Hyde Park Inn Recenzje

Średnie ocena gości: 3.7'Dobre' W oparciu o 2 recenzje hotelu
G.M., Filipiny
4/5

Swietne miejsce – rzutem kamieniem od stacji metra w Bayswater. Najlepsza oferta dla podrózujacych z plecakiem, duzo darmowych informacji turystycznych, w miare czysto. Jesli wolisz luksus, to zarezerwuj sobie hotel, nie schronisko, bo to bylo bardzo podstawowe.

Chris, Malezja
3/5

Bylo w porzadku. Dobre polozenie, ale za duzo ludzi – bedziesz musial uwazac na swoje rzeczy! Karty do pokoi czasami nie dzialaja! Kuchnia zamyka po sniadaniu, co mi sie nie podobalo!

Multiple currencies display