Mobile View

Heathrow House Bed and Breakfast London Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • 1 Star B&B
  • Niezalezny hotel
  • 8 pokoje
Adres
1 Uxbridge Road (Nr Heathrow) London Feltham TW13 5EG

Heathrow House Bed and Breakfast London

Heathrow House Bed & Breakfast znajduje się zaledwie 25 minut drogi autobusem od lotniska Heathrow. Jeśli poszukujesz niedrogiego zakwaterowania, gdzie mógłbyś się zatrzymać przed lub po przylocie, zarezerwuj pokój właśnie tutaj. Otrzymasz tu przygotowywane codziennie rano angielskie śniadanie oraz będziesz mieć dostęp do wspólnej kuchni, w której można przyrządzić sobie posiłki i napoje. W salonie telewizyjnym można się zrelaksować, a w ciepłe wieczory posiedzieć w ogrodzie. Z pobliskiej stacji kolejowej Feltham dojedziesz do centrum Londynu w ciągu 30 minut.

Heathrow House Bed & Breakfast jest bardzo przytulnym i wygodnym hotelem, ponieważ posiada tylko 6 pokoi. Można tu zarezerwować prosto urządzoną jedynkę, dwójkę, trójkę lub czwórkę, które wyposażone są we wszystkie podstawowe udogodnienia, takie jak terminal internetowy, radio z budzikiem, kolorowy telewizor i suszarka do włosów. Łazienki są wspólne dla wszystkich gości hotelu; nie zapomnij tylko zamówić budzenia przed pójściem spać, aby nie spóźnić się na samolot.

Atrakcje turystyczne

Heathrow House Bed & Breakfast znajduje się nie tylko w odległości krótkiej podróży od lotniska Heathrow, ale także o kilka kroków od stacji kolejowej Feltham. Można stąd dojechać do Windsoru i zobaczyć wspaniały zamek królewski. Można również wybrać się do Eaton, aby rzucić okiem na Eaton College. Jadąc w przeciwnym kierunku, dotrzesz prosto na stację London Waterloo. Stąd możesz pieszo dojść do miejsc takich jak London Eye, Akwarium, budynki parlamentu i opactwo westminsterskie.

Heathrow House Bed and Breakfast London Udogodnienia

Udogodnienia

Centralne ogrzewanie / Kawa i herbata / Ogród / Przyjazne dla rodzin / Radio z budzikiem / Sala telewizyjna / Suszarka do włosów / Telewizor kolorowy / Terminal internetowy w pokojach / Usługa budzenia / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka / Żelazko i deska do prasowania

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 11.00

Wskazówki

Pociągiem

Heathrow House Bed & Breakfast znajduje się w pobliżu stacji kolejowej Feltham. Ze stacji do hotelu możesz przejść pieszo.

Metrem (koleją podziemną)

Przekonasz się, ze stacja metra Hounslow West nie jest tak daleko od Heathrow House Bed & Breakfast. Zatrzymują się tu pociągi linii Piccadilly. Najlepiej będzie, jeśli ze stacji złapiesz taksówkę, aby dotrzeć do hotelu.

Autobusem

Heathrow House Bed & Breakfast znajduje się przy trasie głównej linii autobusowej na lotnisko Heathrow. Dojazd autobusem z lotniska do hotelu zajmuje około 25 minut.

Pieszo

Po przyjeździe na stację kolejową Feltham wyjdź na Hounslow Street, przejdź przez ulicę i skręć w prawo. Następnie skręć w lewo, w Hanworth Road, która zaprowadzi Cię prosto na Uxbridge Road. Tutaj właśnie, pod numerem 1, znajdziesz Heathrow House Bed & Breakfast.

Multiple currencies display