Mobile View

Great Dover Street Apartment Rooms Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Zakwaterowanie — 3 gwiazdki
  • Kings College London
  • 737 pokoje
Adres
165 Great Dover Street Londyn Southwark SE1 4XA Anglia

Great Dover Street Apartment Rooms

Hostel Great Dover Street Apartment Rooms położony jest w dzielnicy Southwark, niedaleko stacji metra London Bridge, na południowym brzegu Tamizy. Hostel ten, oferujący wygodne zakwaterowanie po rozsądnych cenach, jest idealny dla studentów i turystów chcących zwiedzić Londyn tanim kosztem. Pokoje w hostelu Great Dover Street Apartment Rooms zostały pogrupowane w mieszkania mające od czterech do dziewięciu pojedynczych pokoi. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę i darmowe przybory do mycia.

Wszystkie pokoje w hostelu Great Dover Street Apartment Rooms mają dostęp do wspólnej kuchni, co stanowi idealne rozwiązanie dla turystów chcących samodzielnie przygotowywać posiłki. W pobliżu hostelu znajduje się wiele barów oraz restauracji dla osób spragnionych nocnych rozrywek. Znajdująca się w pobliżu stacja metra Borough oferuje łatwy dostęp do wielu sławnych atrakcji miasta, np. dzielnicy Covent Garden. Hostel wyposażony jest również w pralnię na monety, wspólne pomieszczenia dla gości oraz wiaty na rowery. Dla większego bezpieczeństwa wszystkie mieszkania w tym niedrogim hotelu wyposażono w system elektronicznych zamków otwieranych na karty magnetyczne.

Atrakcje turystyczne

Hostel Great Dover Street Apartment Rooms znajduje się niedaleko kilku słynnych atrakcji turystycznych. Słynny targ Borough Market oferujący smaczne przekąski znajduje się zaledwie o kilka minut drogi od hotelu. Miłośnicy historii z pewnością nie odmówią sobie wizyty w muzeum Golden Hinde oraz teatrze „Pod Kulą Ziemską” (Shakespeare’s Globe). Lubisz się bać? Zapraszamy więc do lochów London Dungeon, które z pewnością sprawią frajdę również dzieciom. Skorzystaj ze stacji metra Borough, aby odwiedzić inne atrakcje Londynu, np. dzielnicę Earls Court lub Covent Garden.

Great Dover Street Apartment Rooms Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Biurko / Biurko i lampa / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Dostęp do windy/dźwigu / Dostęp z parteru / Kawa i herbata / Kuchenka mikrofalowa / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Lodówka / Pralnia / Prysznic / Sala gier / Sale konferencyjne / Szampon / Telewizor kolorowy / Toaleta / Umywalka / Usługi dla osób niedosłyszących / Winda dla osób niewidomych / Wspólna kuchnia / Wyjście pożarowe / Żelazko i deska do prasowania

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 11.00

Pokoje w Great Dover Street Apartment Rooms dostępne są między czerwcem i wrześniem. Kliknij tutaj, by znaleźć alternatywny rodzaj zakwaterowania.

Recepcja hostelu Great Dover Street Apartment Rooms czynna jest całą dobę, a hostel jest stale monitorowany.

Doba hotelowa rozpoczyna się o 14.00. Hostel Great Dover Street Apartment Rooms nie może zagwarantować możliwości wcześniejszego zameldowania.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Stacją metra znajdującą się najbliżej hostelu Great Dover Street Apartment Rooms jest stacja Borough (linia metra Northern Line).

Pieszo

Po wyjściu ze stacji metra Borough zobaczysz ulicę Great Dover Street znajdującą się dokładnie naprzeciw stacji. Przejdź przez ulicę i idź prosto, aż dotrzesz do hostelu Great Dover Street Apartment Rooms.

Multiple currencies display