Mobile View

Furnival House Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Pokoje klasy turystycznej
  • University of Westminster
  • 113 pokoje
Adres
Cholmeley Park Londyn Highgate N6 5EU Anglia

Furnival House

Furnival House oferuje Ci wygodne zakwaterowanie w ekskluzywnej dzielnicy Highgate Village. Ta pełna zieleni dzielnica północnego Londynu jest siedzibą historycznego Kenwood House. Highgate znajduje się w najwyższym i najbardziej zielonym punkcie Londynu i sąsiedztwie Hampstead, które znajduje się na terenie the Heath. Usytuowany w staro wiktoriańskim budynku, Furnival House oferuje zakwaterowanie dla więcej niż 100 gości podczas letnich miesięcy. Niedaleko znajduje się tu stacja metra, dlatego możesz dotrzeć do West End w mniej niż dwadzieścia minut.

Furnival House jest idealny dla odwiedzających w każdym wieku, poszukujących niedrogiego, miejsca na uboczu, w którym można się zrelaksować i który znajduje się kilka minut od centrum miasta. Na kilku piętrach znajdują się pokoje jedno i dwuosobowe, wszystkie wyposażone w umywalki, szafy i biurka.Każde piętro posiada dużą, wspólną łazienkę i sporą kuchnię, w której możesz przygotowywać napoje i przekąski. Furnival House może się również pochwalić bezprzewodowym internetem, oszałamiającą świetlicę, w której możesz się zrelaksować wraz z innymi gośćmi oraz pralnię obsługiwaną na monety.

Atrakcje turystyczne

Furnival House otoczony jest interesującymi atrakcjami. Pobliskie Hampstead Village znane jest ze swoich drogich sklepów i restauracji i jest doskonałym miejscem do relaksu z filiżanką kawy, obserwując otaczający świat. Możesz spędzić wieczór, zwiedzając piękny Kenwood House lub korzystając z koncertów w Kenwood, nad jeziorem, aby miło spędzić wieczór przy muzyce klasycznej. Łatwo dotrzeć stąd na West End, metrem lub autobusem.

Furnival House Udogodnienia

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Biurko / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Dostęp do windy/dźwigu / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Ogród / Parking / Przyjazne dla rodzin / Sala gier / Sala telewizyjna / Umywalka / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14:00
Koniec doby hotelowej: 10:00

Pokoje w Furnival House dostępne są od czerwca do września. Kliknij tutaj, aby poszukać innej możliwości zakwaterowania.

Pościel i ręczniki nie są wymieniane podczas krótkich pobytów. W przypadku dłuższych pobytów, pościele i ręczniki wymieniane są raz na tydzień.

O kupony na bezprzewodowy Internet w Furnival House należy poprosić podczas przyjazdu. Są one ograniczone, dlatego nie mogą być zagwarantowane.

**Furnival House nie akceptuje kart American Express  w celu uiszczenia należności podczas przyjazdu. Wszystkie inne, główne karty kredytowe lub debetowe, są akceptowane.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Aby dotrzeć do Furnival House, powinieneś dojechać do stacji Archway, która znajduje się na linii północnej.

Pieszo

Kiedy dotrzesz na stację Archway, powinieneś wyjść na Junction Road i skręcić w lewo. Skręć następnie od razu w lewo w Holloway Road i idź prosto na Highgate Hill. Kiedy znajdziesz się na Highgate High Street, skręć w prawo na Cholmeley Park. Idąc Cholmeley Park, po swojej lewej stronie znajdziesz Furnival House.

Multiple currencies display