Mobile View

Fountain House Hotel Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • 2 Star B&B
  • Niezalezny hotel
  • 29 pokoje
Adres
116-118 Church Road Londyn Hayes UB3 2LW Anglia

Fountain House Hotel

Hotel Fountain House oferuje Ci wygodne zakwaterowanie typu B&B w pobliżu lotniska Heathrow ale nie bezpośrednio pod korytarzem powietrznym. Hotel znajduje się w Hayes, w mieście na zachód od Centralnego Londynu. Bardzo łatwo dostaniesz się stąd do centrum stolicy. Jeśli przyjeżdżasz samochodem, znajdziesz tu obszerny bezpłatny parking! Relaksując się w ogrodzie, możesz napisać kartkę do domu i pochwalić się, że hotel w którym się zatrzymałeś był kiedyś prywatną szkołą, w której, w latach trzydziestych uczył Geroge Orwell.

W Hotelu Fountain House możesz zatrzymać się w jedynce, dwójce lub trójce. Jedynki posiadają wspólne lub osobne łazienki, natomiast w przypadku pozostałych pokoi możesz być spokojny, że mają one własne łazienki z prysznicem, toaletą i umywalką. W pokojach znajdują się jedynie podstawowe udogodnienia, takie jak zestaw do parzenia kawy i herbaty, centralne ogrzewanie oraz kolorowy telewizor lecz nie można narzekać, ponieważ w cenę wliczone jest śniadanie w formie bufetu, serwowane w jadalni.

Atrakcje turystyczne

Nie można zbyt wiele napisać bliskim o Hayes, gdzie położony jest Hotel Fountain House, ponieważ stanowi ono tylko przystanek w drodze na lotnisko Heathrow. Jeśli zamierzasz zatrzymać się tu na kilka dni, skorzystaj ze stacji kolejowej Hayes aby dojechać do Centralnego Londynu i zwiedzić jego atrakcje. Jeśli wysiądziesz na Charing Cross, możesz wskoczyć do metra jadącego bezpośrednio do miejsc takich jak Leicester Square i Piccadilly Circus. Możesz również wysiąść na Cannon Street, dzięki czemu znajdziesz się tuż obok Tower of London.

Fountain House Hotel Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Ekspres do kawy/herbaty / Kawa i herbata / Łóżeczko dziecięce / Ogród / Parking / Prysznic / Przyjazne dla rodzin / Telewizor kolorowy / Toaleta / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 11.00

Hotel Fountain House jest znakomity dla rodzin. Na życzenie dostępne są łóżeczka dla dzieci oraz pralnia.

Stacja kolejowa Hayes oferuje bezpośrednie połączenie do centrum Londynu i zatrzymuje się na takich stacjach jak Charing Cross, Cannon Street, London Bridge i Waterloo East.

Wskazówki

Samolotem

Hotel Fountain House znajduje się w pobliżu lotniska Heathrow. Skorzystaj z taksówki aby dojechać z lotniska do hotelu.

Pociągiem

Jeśli jedziesz do hotelu pociągiem, wysiądź na stacji Hayes. Stacja znajduje się w odległości krótkiej przejażdżki taksówką od hotelu.

Samochodem

Wyjedź z lotniska Heathrow na M4 w kierunku Londynu i zjedź zjazdem nr 3 na A312 w kierunku Harrow. Przejedź prosto przez pierwsze rondo, po czym skręć w lewo na drugim, na trasę A4020 w kierunku Uxbridge. Skręć w prawo, w Church Road, przy której pod numerami 116-118 znajdziesz Hotel Fountain House.

Pieszo

Fountain House Hotel is less than 20 minutes walk from Hayes & Harlington Train Station.

Multiple currencies display