Mobile View

Finsbury Residence London Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Pokoje klasy turystycznej
  • City University London
  • 320 pokoje
Adres
15 Bastwick Street Londyn Islington EC1V 3PE Anglia

Finsbury Residence London

Finsbury Residence jest wygodnym miejscem pobytu jeśli szukasz dobrej jakości hotelu w centrum za niewysoką cenę. Finsbury Residence położony jest w dzielnicy City, w odległości krótkiego spaceru od atrakcyjnych miejsc na West End i oferuje prosto umeblowane pokoje, dostosowane do potrzeb studentów, podróżników i turystów z niewielkim budżetem. Finsbury Residence posiada 320 pokoi jednoosobowych wyposażonych w telefon, umywalkę i biurko.

Finsbury Residence położony jest w pobliżu stacji Barbican, dzięki czemu bez trudu dotrzesz w inne okolice Londynu. Otoczenie hotelu jest wspaniałą okolicą dla pieszych wędrówek, zatem jeśli lubisz spacery, będzie to dla Ciebie nie lada gratka. Ponadto, w pobliżu znajdziesz szeroki wybór barów i restauracji godnych odwiedzenia wieczorem. W Finsbury Residence znajdują się samoobsługowe wspólne kuchnie wyposażone w lodówkę z zamrażarką, kuchenkę mikrofalową i piekarnik. Hotel nie zapewnia sztućców ani naczyń stołowych.

Atrakcje turystyczne

Finsbury Residence położony jest w czarującej dzielnicy Londynu, gdzie możesz rozkoszować się żywiołowym i światowym życiem nocnym. W odległości krótkiego spaceru od hotelu znajdują się takie atrakcje turystyczne, jak Muzeum Londynu oraz Centrum Barbican, gdzie znajduje się teatr, galeria i kino. Możesz się również przespacerować na Spitalfields, które jest jednym z najbardziej znanych londyńskich bazarów weekendowych.

Finsbury Residence London Udogodnienia

Udogodnienia

Biurko / Biurko i lampa / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do windy/dźwigu / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Pralnia / Sala telewizyjna / Telefon z bezpośrednim wybieraniem numeru / Umywalka / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 10.00

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższą stacją jest Barbican leżąca na trasie linii Circle, Metropolitan oraz Hammersmith i City.

Pieszo

Wyjdź ze stacji Barbican w lewo na Aldersgate Street. Idź wzdłuż tej ulicy aż przejdzie ona w Goswell Road. Wkrótce po prawej stronie zobaczysz Bastwick Street. Skręć tutaj aby dojść do Finsbury Residence.

Multiple currencies display