Mobile View

Euro Hotel Wembley Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • 1 Star Hotel
  • Euro Hotels
  • 20 pokoje
Adres
1-11 Elm Road Londyn Wembley HA9 7JA Anglia

Euro Hotel Wembley

Jeżeli przejeżdżasz na koncert, wystawę lub na mecz odbywający się na stadionie Wembley i potrzebujesz miejsca, aby się zatrzymać, powinieneś zarezerwować pokój w Euro Hotel Wembley. Ten przytulny hotel położony jest o zaledwie kilku minut spacerem od stadionu i oferuje szeroka gamę dobrze urządzonych pokoi po przystępnych cenach. Łatwy dostęp do centrum Londynu i modnej dzielnicy Ealing Broadway sprawia, że Euro Hotel Wembley jest idealną bazą noclegową dla turystów i tych podróżujących w interesach, którzy nie chcą zatrzymywać się w centrum miasta.

Po zameldowaniu się w Euro Hotel Wembley będziesz mógł spędzić trochę czasu i rozgościć się w swojej jedynce, dwójce, trójce lub czwórce. Możesz się zrelaksować i obejrzeć TV, skorzystać z zestawu do parzenia kawy i herbaty, zadzwonić do przyjaciół i rodziny lub wziąć szybki prysznic i wysuszyć włosy suszarką hotelową. Jeżeli wolisz towarzystwo innych gości, możesz zawsze skierować swe kroki do salonu i obejrzeć TV. Śniadanie kontynentalne serwowane jest każdego ranka w jasnym i przyjemnym pokoju śniadaniowym.

Atrakcje turystyczne

Z hotelu możesz dotrzeć pieszo do stadionu Wembley, a w odległości krótkiego spaceru znajdują się sklepy, bary i restauracje, którymi usiana jest ulica Wembley High Street. Jeżeli masz ochotę na zmianę scenerii, możesz wskoczyć do metra jadącego do Ealing Broadway, aby odwiedzić  modne sklepy, bary i restauracje. Ponieważ Euro Hotel Wembley znajduje się zaledwie dwadzieścia minut metrem od centrum Londynu, do wielu znanych londyńskich atrakcji takich jak Regents Park, Oxford Circus i pałac Buckingham można dotrzeć niezmiernie łatwo.

Euro Hotel Wembley Udogodnienia

Udogodnienia

Całodobowa recepcja / Czujniki dymu / Ekspres do kawy/herbaty / Kawa i herbata / Parking / Prysznic / Sala telewizyjna / Suszarka do włosów / Telefon / Telewizor kolorowy / Toaleta / Wyjście pożarowe

Posilki i napoje

Euro Hotel Wembley znajduje się salon z barem.

Internet

Euro Hotel Wembley oferuje WiFi w miejscach publicznych, ale za dodatkową opłatą. Celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z recepcją.

Parking

Euro Hotel Wembley ma ograniczone publiczny parking, a za dodatkową opłatą, i znajduje się poza strefą Londynu opłat za wjazd.

Children

Darmo dla wszystkich dzieci poniżej 2 roku życia korzystających z istniejących łóżek / łóżeczek. Wszystkie rezerwacje z dziećmi muszą być szczegółowo opisane w "szczególnych wniosków" w momencie rezerwacji. Dodatkowe łóżka-dostawki nie są dostępne.

Komentarze

W przypadku rezerwacji na 5 pokoi będą traktowane jako rezerwacje grupowe i grupowej rezerwacji obowiązują warunki.

Check in / Check out

Początek doby hotelowej: 14:00 GMT
Koniec doby hotelowej: 10:30 GMT - 11:00 GMT

Sniadanie at Euro Hotel Wembley

SPECIAL OFFER: Euro Hotel Wembley można rezerwować na miejsce tylko podstawy.
Śniadanie kontynentalne lub angielskie można kupić po przyjeździe.
Śniadanie kontynentalne składa się z: tosty, płatki kukurydziane, kawa, herbata, soki, dżemy i / masło. English Breakfast obejmuje: bekon, kiełbasa, pieczarki, ziemniaki z cebulą, tosty, jajka i fasola.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższą stacją jest Wembley Central, do której można dotrzeć linią Bakerloo.

Pieszo

Ze stacji Wembley Central wyjdź na Station Grove i skręć w prawo. Następnie znów skręć w prawo na Harrow Road High, i później w lewo na St John’s Road. Pierwszą ulicą po Twojej prawej jest Elm Road, tam właśnie znajduje się Euro Hotel Wembley.

Multiple currencies display