Mobile View

Euro Hotel Hammersmith Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • 2 Star B&B
  • Niezalezny hotel
  • 30 pokoje
Adres
31 Shepherds Bush Road Londyn Hammersmith W6 7LX Anglia

Euro Hotel Hammersmith

Euro Hotel Hammersmith położony jest kilka minut drogi od Shepherds Bush Empire, Hammersmith Apollo i Bush Theatre. Jeśli wybierasz się na koncert lub przedstawienie do któregokolwiek z tych miejsc, warto skorzystać z tego taniego i przyjaznego hotelu typu B&B w Hammersmith. Hotel zajmuje dwa budynki w stylu wiktoriańskim rozdzielone od siebie trzema innymi budynkami. Każdego ranka w każdym z budynków hotelu możesz przed wyruszeniem na zwiedzanie miasta zjeść świeże śniadanie kontynentalne.

Euro Hotel Hammersmith dysponuje 30 pokojami o podstawowym standardzie typu jedynka, dwójka, trójka lub pokoje dla rodzin (pokoje rodzinne mają 2 podwójne łóżka i 2 pojedyncze). We wszystkich pokojach znajdziesz kolorowy telewizor z programami Sky News i Sky Sports oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Będziesz mógł również skorzystać z dostępu do bezprzewodowego internetu. Euro Hotel Hammersmith znajduje się w pobliżu stacji metra, więc bardzo szybko trafisz w okolice różnych atrakcji turystycznych centralnego Londynu, np. Oxford Street.

Atrakcje turystyczne

Euro Hotel znajduje się w Hammersmith, w zachodniej części centralnego Londynu. Hotel ten stanowi idealne miejsce pobytu dla osób zamierzających obejrzeć koncert lub przedstawienie teatralne w Shepherds Bush Empire, Hammersmith Apollo lub Bush Theatre. Na wschód od hotelu znajduje się Holland Park oraz Kensington High Street. Bez trudu dotrzesz również do centrum wystawienniczego Olympia. Aby dostać się w inne rejony Londynu, skorzystaj z metra lub połączeń autobusowych.

Euro Hotel Hammersmith Udogodnienia

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Ekspres do kawy/herbaty / Kanał informacyjny / Kawa i herbata / Prysznic / Telewizor kolorowy / Terminal internetowy w pokojach / Toaleta / Umywalka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 12.00
Koniec doby hotelowej: 11.00

W razie jakichkolwiek problemów lub pytań przyjazna obsługa w recepcji służy Ci pomocą przez całą dobę.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższymi stacjami metra są Shepherds Bush, leżąca na trasie linii Hammersmith i City & Central, oraz Goldhawk Road, obsługiwana przez linię Hammersmith & City. Obie stacje znajdują się o odległości 5 – 10 minut drogi od hotelu.

Pieszo

Wyjdź ze stacji Shepherds Bush (po przyjeździe linią Central) na Uxbridge Road. Przejdź przez ulicę, skręć w prawo i idź wzdłuż Shepherds Bush Green. Po Twojej lewej stronie zobaczysz Shepherds Bush Road (przy której znajduje się Euro Hotel Hammersmith).

Wyjdź ze stacji Shepherds Bush (po przyjeździe linią Hammersmith & City) na Uxbridge Road, przejdź przez ulicę i idź wzdłuż znajdującej się przed Tobą Shepherds Bush Green. Idź prosto na Shepherds Bush Road, przy której znajduje się Euro Hotel Hammersmith.

Wyjdź ze stacji Goldhawk Road na Goldhawk Road i skręć w prawo. Idź przed siebie, a następnie skręć w prawo, w Shepherds Bush Road. Przy tej ulicy znajduje się Euro Hotel Hammersmith.

Multiple currencies display