Mobile View

Central Hotel London Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • 2 Star B&B
  • Niezalezny hotel
  • 32 pokoje
Adres
16 - 18 Argyle Street Londyn Kings Cross WC1H 8EG Anglia

Central Hotel London

Central Hotel London jest przyjaznym, prowadzonym przez rodzinę hotelem typu B&B, którego lokalizacja idealnie pasuje do jego nazwy. Hotel Central znajduje się zaledwie kilka minut drogi od stacji metra King's Cross, oferującej doskonałą sieć połączeń komunikacji miejskiej, dzięki której z łatwością możesz podróżować po całym Londynie. Goście hotelu Central mogą tu liczyć na wspaniałą obsługę popartą czterdziestoletnim doświadczeniem w spełnianiu wszelkich życzeń klientów hotelu.

Hotel Central posiada 30 pokoi, które różnią się między sobą standardem. Niektóre z nich mają dostęp do wspólnych łazienek, a inne wyposażone są we własną łazienkę. Wszystkie pokoje w hotelu Central utrzymane są w wesołych i świeżych barwach i urządzone w gustowny sposób. Wszystkie pokoje posiadają standardowe wyposażenie, takie jak telefon, kolorowy telewizor oraz połączenie z internetem. Możesz się tu rozkoszować obfitym angielskim śniadaniem, serwowanym codziennie w przytulnej jadalni.

Atrakcje turystyczne

Hotel Central położony jest w odległości krótkiego spaceru od London Canal Museum, gdzie możesz zdobyć informacje o londyńskich szlakach wodnych oraz zobaczyć autentyczną wiktoriańską chłodnię do przechowywania żywności (z czasów zanim nastały lodówki). Możesz również odwiedzić Muzeum Brytyjskie, teatr Sadler`s Wells i Covent Garden.

Central Hotel London Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Ekspres do kawy/herbaty / Kawa i herbata / Obsługa hotelowa / Sejf hotelowy / Telefon / Telewizor kolorowy / Umywalka / Usługa budzenia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 13.00 i 12.00
Koniec doby hotelowej: 11.00

Recepcja czynna jest od 7 rano do północy. Późny przyjazd do hotelu może zostać wcześniej uzgodniony.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższą stacją metra jest stacja jest King's Cross, obsługiwana przez linie metra Circle, Victoria, Piccadilly, Northern, Metropolitan oraz Hammersmith i City.

Pieszo

Wyjdź ze stacji King's Cross i przejdź przez Euston Road. Następnie (mając stację za plecami) skręć w prawo. Wkrótce po swojej lewej stronie zobaczysz Argyle Street. Skręć w tę ulicę, a po prawej stronie zobaczysz hotel Central.

Central Hotel London Recenzje

Średnie ocena gości: 4.2'Bardzo dobre' W oparciu o 1 recenzje hotelu
R.M.Johnson, British
4/5

Proste, ale czyste, ciche i komfortowe. Good value for price. Staff very friendly and helpful.

Multiple currencies display