Mobile View

Recenzje Carlton Hotel London strona 2

Średnie ocena gości: 3.6 'Dobre' W oparciu o 9 recenzje hotelu
Marie, Swedish
4/5

Ja i moja nastoletnia córka udal sie do Londynu na wakacje i wybierz Hotel Carlton. Po pierwsze mamy male, bardzo ciemnym pomieszczeniu, ale po zapytaniu do nowej sali mamy jasny i ladny pokój. To nie jest duzy, ale OK. W hotelu nie bylo drogie wiec mysle, ze mamy co mamy wyplate za. Mily i pomocny personel, który miedzy innymi pomógl nam informacji z Internetu. Breakfast was Buffe z jajka sadzone, jajecznica, bekon, fasola, pomidory, sok pomaranczowy, kawa / herbata i tosty. Byly tez platki kukurydziane i mleko wybrac. Polecamy ten hotel i moze calkowicie go tutaj nastepnym razem dojdziemy do Londynu. Dobry znajduje sie wiele autobusów i rurki bardzo blisko. Czulismy sie bardzo bezpiecznie tutaj.

d.penten, British
4/5

Maly pokój w hotelu, ale podstawowe z odpowiednich urzadzen. Dobry wartosc zawiera pelne sniadanie angielskie. Czy visit again.

Kate Hellin, British
3/5

Lózka przytulne, dobrze polozony, ale podstawowe problemy (zarówki koniecznosci zamiany, brak reczników) zajmowala sie sprawnie i szybko. Very friendly helpful facet front desk. Awful breakfast. Very clean.

Alistair Burns, British
4/5

Wygodny hotel, przyjazny personel, lecz nie sprawuje kontroli nad ostra ogrzewania, inne niz otwieranie okna na ruchliwej drogi, odchodzi na pólnoc, czy mozna czekac!

10 powodów, dla których warto rezerwować przez TravelStay

  1. Znacznie nizsze ceny!
  2. Olbrzymie oszczędności (przeciętnie 98 funtów)!
  3. Ceny zawierają wszystkie opcje
  4. Bez opłat za rezerwację
  5. Zapłać tylko depozyt by zarezerwować
  1. Zniżki studenckie
  2. Znizki na dluzsze pobyty
  3. Zniżka lojalnościowa
  4. Oferty na portalach Facebook i Twitter
  5. Obsługa Klienta
Multiple currencies display