Mobile View

Alexander Fleming House Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Pokoje klasy turystycznej
  • University of Westminster
  • 185 pokoje
Adres
3 Hoxton Market Londyn Shoreditch N1 6HG Anglia

Alexander Fleming House

Alexander Fleming House znajduje się w Shoreditch przy Old Hoxton Market. To popularne miejsce w East Central London słynie z niezliczonej liczby barów, restauracji i klubów. W pobliżu hotelu usytuowana jest "Square Mile", jedna z najbardziej zabytkowych części Londynu. Łatwo stąd dotrzeć do dzielnicy finansowej i sądowej oraz słynnych atrakcji turystycznych, jak na przykład Katedra św. Pawła. Do pozostałych londyńskich atrakcji można także swobodnie dojechać, gdyż w bliskim sąsiedztwie hotelu znajduje sie stacja metra Old Street.

Pokoje jednoosobowe w Alexander Fleming House zapewnią Ci prywatność, której potrzebujesz. Będziesz miał także możliwość zawarcia znajomości z pozostałymi lokatorami (do 6-ciu os.)wynajmującymi mieszkanie. Pokoje wyposażone są w umywalki, tak więc bez trudu będziesz mógł się odświeżyć przed wyjściem na miasto. Goście apartamentów Alexander Fleming House mają do dyspozycji wspólną kuchnię i łazienkę. Dodatkowym udogodnieniem jest bezprzewodowy dostęp do internetu.

Atrakcje turystyczne

Niedaleko Alexander Fleming House znajduje się wiele atrakcji, takich jak Centrum Barbican, Katedra św. Pawła, Hackey City Farm i The City.

Spacerem dotrzesz do Broadgate Centre i Galerii Sztuki Witechapel.W pobliżu usytuowane są też Regent’s Canal i Marxs Memorial Library. Autobusem lub metrem łatwo dojedziesz do Islington, gdzie warto udać się na zakupy bądz wieczorny wypad na miasto. Na dalszy podbój Londynu najlepiej udać się ze stacji metra Old Street, usytuowanej niedaleko Alexander Fleming Hall.

Alexander Fleming House Udogodnienia

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Biurko / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp z parteru / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Terminal internetowy w pokojach / Umywalka / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14:00
Koniec doby hotelowej: 10:00

Kliknij tutaj aby wyszukać  możliwość alternatywnego zakwaterowania.

Ręczniki i pościele nie są zmieniane podczas krótkich pobytów, przy dłuższych pobytach, ręczniki i pościele zmieniane są  raz w tygodniu.

Aby uzyskać kupony na bezprzewodowy internet w Alexander Flaming House należy poprosić o nie podczas meldowania w recepcji. Są one w ograniczonej liczbie, dlatego nie możemy zagwarantować, że otrzymacie kupon.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Aby dotrzeć do Alexander Fleming House metrem, powinieneś jechać linią Północną i wysiąść na stacji metra Old Street.

Pieszo

Jak tylko dotrzesz do Stacji Old Street, powinieneś wyjść drugim wyjściem i iść wzdłuż ulicy Old Street, która znajduje się przed Tobą. Skręcając w lewo w Hoxton Street, a następnie znów w lewo na Hoxton Square. Tam właśnie znajdziesz Aleksander Fleming House pod numerem 3.

Alexander Fleming House Recenzje

Średnie ocena gości: 3.8'Dobre' W oparciu o 29 recenzje hotelu
Giovanna Cipriano, Italian
4/5

Dobre ulozenie szafek w kuchni. Bardzo dobre, czyste miejsce – prawie codziennie widzialem osoby sprzatajace. Bardzo przyjemni i sympatyczni recepcjonisci. Jedyny problem to mysz, która dwa razy widzielismy w kuchni.

Marianna, Cypriot
3/5

Wszystko bylo w porzadku. Kuchnia I toaleta bardzo czyste. Typowy akademik. Jesli nie mozesz spac w halasie, nie bedzie to jednak odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Katie, British
5/5

Pokój byl czysty i bardzo wygodny i bylo bardzo latwo zameldowac sie i wymeldowac. Na pewno bym polecila innym.

Colin Searle, Northern Irish
4/5

Zatrzymałem się juz w wielu akademikach latem, ale to było z nawiązką najlepsze do tej pory.

Marianna, Cypr
3/5

Wszystko bylo w porzadku. Kuchnia I toaleta bardzo czyste. Typowy akademik. Jesli nie mozesz spac w halasie, nie bedzie to jednak odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Multiple currencies display