Mobile View

YHA London - St Pancras Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Quality Hostel
  • YHA
  • 152 pokoje
Adres
79-81 Euston Road Londyn Kings Cross NW1 2QS Anglia

YHA London - St Pancras

YHA London St Pancras jest czystym i nowoczesnym schroniskiem położonym w odległości kilku minut drogi od trzech największych stacji kolejowych Londynu. YHA London St Pancras jest dogodnie usytuowanym schroniskiem dającym Ci możliwość skorzystania z doskonałej siatki połączeń w Londynie jak i całej Wielkiej Brytanii. Wielu gości YHA London St Pancras zatrzymuje się tutaj traktując schronisko jako wygodny przystanek w czasie podróży po Wielkiej Brytanii i Europie. Schronisko jest wygodnym miejscem, gdzie panuje przyjazna atmosfera dając Ci gwarancję przyjemnego pobytu.

YHA London St Pancras posiada 152 łóżka, z których większość tworzy czteroosobowe pokoje. YHA London St Pancras ma przewagę nad innymi podobnymi schroniskami w Londynie, ponieważ wiele pokoi posiada prywatną łazienkę. Są tu także pokoje typu Premium dostępne dla gości chcących zapłacić trochę więcej. Schronisko przyjmuje gości indywidualnych oraz rodziny, natomiast nie akceptuje rezerwacji grupowych. Jeżeli podróżujesz w pojedynkę, będziesz mieć okazję poznać innych gości w salonie telewizyjnym i pokoju gier.

Atrakcje turystyczne

Zatrzymując się w YHA London – St Pancras znajdziesz się w pobliżu niesamowitej Biblioteki Brytyjskiej oraz Wellcome Collection Museum. Bez trudu można też stąd dojść do Muzeum Brytyjskiego w pobliskim Bloomsbury. Jeśli ośmielisz się wybrać nieco dalej, w pobliżu znajdziesz stację metra Kings Cross. Nawet jeżeli będziesz chciał zwiedzić inne rejony Zjednoczonego Królestwa lub udać się Eurostarem do Europy, w odległości krótkiego spaceru od schroniska znajdziesz stacje kolejowe Kings Cross, St Pancras International i Euston.

YHA London - St Pancras Udogodnienia

Udogodnienia

Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do windy/dźwigu / Dostęp z parteru / Pralnia / Sala telewizyjna / Winda dla osób niewidomych / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 10.00

Pokoje posiadają zarówno własne łazienki jak i wspólne dla kilku pokoi.

YHA St Pancras akceptuje rezerwacje na pobyt maksymalnie 14 dni.

***Osoby nie będące członkami YHA / HI muszą dopłacić £3 za osobę za noc.***

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższymi stacjami są King`s Cross St Pancras i Euston. King`s Cross St Pancras znajduje się na trasie linii Victoria, Circle, Metropolitan, Hammersmith&City, Northern, Piccadilly. Stacja Euston leży na trasie linii Northern i Victoria.

Pieszo

Wyjdź e stacji King`s Cross na Euston Road. Skręć w prawo, przejdź przez ulicę na światłach a wkrótce po swojej lewej stronie zobaczysz YHA London St Pancras. Jeśli przyjedziesz na stację Euston, przejdź przez plac przed stacją do Euston Road. Skręć w lewo i idź prosto aż dotrzesz do Biblioteki Brytyjskiej. Przejdź na drugą stronę a zauważysz YHA London St Pancras.

Multiple currencies display