Mobile View

Westfield Hostel Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Quality Hostel
  • Niezalezny hostel
  • 7 pokoje
Adres
218 Uxbridge Road Londyn Shepherds Bush W12 7JD Anglia

Westfield Hostel

Wybierz czysty i przyjazny Westfield Hostel jeżeli chcesz zatrzymać się w sercu modnego Shepherds Bush. Jest stąd naprawdę blisko do Shepherds Bush Empire i Bush Theatre, po krótkim spacerze dojdziesz też do ogromnego centrum handlowego Westfield London. Jako że stacja metra Shepherds Bush Market znajduje się praktycznie w sąsiedztwie, zwiedzenie reszty Londynu będzie proste! Znajdziesz tu terminal internetowy, jak i WiFi. W tą naprawdę rozsądną cenę wliczony jest dostęp do wspólnej kuchni, wiec rezerwuj miejsce już dzisiaj!

W London Westfield Hostel znajdziesz w pełni wyposażoną kuchnię, więc będziesz mógł przyrządzić własne potrawy i przekąski. Jeżeli się pospieszysz, możesz skorzystać z jednej z tutejszych prywatnych dwójek z oddzielnymi lub jednym łóżkiem. Ewentualnie, znajdują się tu nowoczesne, pokoje sypialniane. Wszystkie pokoje mają dostęp do czystych, wspólnych łazienek, w których są prysznice pełne gorącej wody. Znajdują się tu nawet szafki (przywieź własną kłódkę), więc możesz przechować swoje rzeczy osobiste, gdy wybierzesz się zwiedzać.

Atrakcje turystyczne

Jako że Westfield Hostel znajduj się blisko tętniącego życiem centrum Shepherds Bush, znajdziesz w pobliżu mnóstwo barów do których możesz dojść piechotą lub wrócić chwiejnym krokiem po wieczornym wyjściu! Znajdziesz się również w niedalekiej odległości od słynnego Shepherds Bush Empire, Bush Theatre i Bush Hall. Nawet ogromne centrum handlowe Westfield London znajduje się w odległości krótkiego spaceru. Jeżeli chesz odwiedzić takie miejsca jak Hyde Park i Madame Tussauds, wskocz do metra na pobliskiej stacji Shepherds Bush Market.

Westfield Hostel Udogodnienia

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Internet Access in Rooms / Luggage Storage / Sejf w pokoju / Telewizor kolorowy / Terminal internetowy / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka

Komentarze

Początek doby hotelowej: 12:00
Koniec doby hotelowej: 10:00

Dokonując rezerwacji w Westfield Hostel dla więcej niż 1 osoby, można poprosić o miejsca w tej samej sali sypialnej lecz schronisko nie gwarantuje spełnienia życzenia. Przy rezerwacjach grupowych można poprosić o całą salę sypialną ale schronisko nie gwarantuje, że grupa otrzyma cały pokój dla siebie.

Uwaga, dokonując rezerwacji musisz podać dokładny czas przyjazdu do Westfield Hostel, aby właściciel mógł Cię zameldować.

Schronisko nie przyjmuje gości w wieku poniżej 14 roku życia.

Westfield Hostel nie zapewnia już śniadań.

Spodoba Ci się możliwość dostępu do swojego pokoju przez 24 godziny na dobę.

Zapytaj o informacje na temat biur pośrednictwa pracy polecanych przez Westfield Hostel.

Uwaga, Westfield Hostel ostatnio zmienił swoją nazwę z The Hoztel.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Westfield Hostel niemalże sąsiaduje ze stacją metra Shepherds Bush Market leżącą na trasie linii Hammersmith & City.

Pieszo

Jak tylko dotrzesz do stacji Shepherds Bush Market, powinieneś wyjść na Uxbridge Road i skręcić w prawo. Gdy zaczniesz iść dalej, po prawej stronie znajdziesz Westfield Hostel.

Multiple currencies display