Mobile View

Queen Mary Budget Rooms Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Pokoje klasy turystycznej
  • Queen Mary University of London
  • 1400 pokoje
Adres
Campus Accommodation QMUL, Westfield Way Londyn Mile End E1 4PD Anglia

Queen Mary Budget Rooms

Queen Mary University Accommodation oferuje swoim gościom szereg nowocześnie urządzonych, czystych i zadbanych jedynek i dwójek. Jeśli posiadasz skromny budżet, możesz zarezerwować pokój ze wspólną łazienką. Natomiast jeśli Cię stać na więcej, możesz wybrać pokój z własną łazienką. Wszystkie pokoje wyposażone są w umywalkę, biurko, szafę i czystą pościel. Za drobną opłatą można skorzystać z dostępu do internetu. Znajdziesz tu również ogólnodostępny pokój wypoczynkowy, w którym wraz z innymi gośćmi można się zrelaksować a także wspólną niewielką jadalnię/kuchnię wyposażoną w zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Queen Mary University Accommodation znajduje się w niewielkiej odległości od stacji Stepney Green i Mile End. Oznacza to, że łatwo i szybko dotrzesz do Centralnego Londynu oraz City. W odległości mniej niż 20 minut drogi metrem od stacji Mile End znajdziesz Oxford Circus. Znajduje się tu mnóstwo lokalnych atrakcji a także East End, który również warto odwiedzić ze względu na jego unikalny charakter, który odróżnia go od reszty Londynu. W okolicy Queen Mary University Accommodation znajduje się wiele różnych sklepów i restauracji.

Atrakcje turystyczne

Queen Mary University Accommodation zapewnia doskonałą lokalizację gościom, którzy są zainteresowani zwiedzaniem miasta. Korzystając z metra dojeżdżającego do Tower Hill będziesz mógł odwiedzić Londyńską Wieżę oraz Tower Bridge. Po drugiej stronie rzeki znajduje się Butler`s Wharf, gdzie znajdziesz Muzeum Design oraz wiele doskonałych restauracji. W pobliskim porcie zacumowany jest brytyjski krążownik “HMS Belfast”.

Queen Mary Budget Rooms Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Biurko / Całodobowa recepcja / Czujniki dymu / Dostęp do windy/dźwigu / Informacja turystyczna / Lodówka / Ogród / Prysznic / Toaleta / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka

Komentarze

Pokoje w Queen Mary University Accommodation dostępne są od czerwca do września. Kliknij tutaj aby znaleźć inny hotel.

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 10.00

Uwaga, należność za pobyt musi zostać uregulowana tuż po przyjeździe. Płatność tylko kartą kredytową lub debetową.

W ogólnodostępnych małych jadalniach/kuchniach dostępne są jedynie zestawy do parzenia kawy i herbaty. Queen Mary University Accommodation nie oferuje pełnego wyposażenia samoobsługowego.

Ze względu na obowiązujący w Anglii zakaz palenia w miejscach publicznych, zarówno w Queen Mary University Accommodation jak i w Queen Mary University Campus nie wolno palić tytoniu.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

W pobliżu Queen Mary University Accommodation znajdują się dwie stacje metra - Stepney Green i Mile End. Obie leżą na trasie linii Hammersmith&City oraz District. Stacja Mile End obsługiwana jest też przez linię Central.

Pieszo

Po przyjeździe na Mile End, opuść stację i skręć w lewo. Idź prosto, przejdź przez skrzyżowanie i dalej pod mostem. Następnie skręć w prawo, w Westfield Way, na której zobaczysz niebieską bramę. W tym miejscu znajduje się Queen Mary University Accommodation. Sprawy związane z zakwaterowaniem należy załatwić w budynku Sir Christopher France House.

Po przyjeździe na Stepney Green opuść stację i skręć w lewo na Mile End Road. Idź prosto mijając Barclays Bank aż dojdziesz do Westfield Way. Zatrzymaj się tutaj i przejdź do budynku Sir Christopher France House w celu zakwaterowania.

Queen Mary Budget Rooms Recenzje

Średnie ocena gości: 4.2'Doskonała' W oparciu o 1 recenzje hotelu
Morgan Lindberg, USA
5/5

Świetna kwatera! Polecę przyjaciołom i jeszcze raz bym się tu zatrzymał! Dobrze by było wcześniej wiedzieć, kiedy zaczyna się sprzątanie!

Multiple currencies display