Mobile View

Park Hotel London Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Zakwaterowanie — 2 gwiazdka
  • Niezalezny hotel
  • 18 pokoje
Adres
64 Belgrave Road Londyn Victoria SW1V 2BP Anglia

Park Hotel London

Nie zechcesz spędzić całego dnia przesiadując w staromodnych wnętrzach Hotelu Park ale mając do dyspozycji niedrogie pokoje, śniadanie kontynentalne wliczone w cenę, całodobowy serwis oraz doskonałą lokalizację zapewne przeznaczysz większość swojego czasu na zwiedzanie! Bez trudu dotrzesz z hotelu do wielu londyńskich atrakcji turystycznych, takich jak np. Pałac Buckingham. Jeśli więc nie masz nic przeciwko zatrzymaniu się w zużytym i sfatygowanym hotelu, któremu przydałby się remont to Hotel Park jest dla Ciebie!

Hotel Park oferuje naprawdę skromne jedynki, dwójki, trójki i czwórki. Niezależnie czy przyjeżdżasz do Londynu w pojedynkę, czy ze znajomymi lub rodziną, w Hotelu Park na pewno znajdziesz pokój odpowiedni dla siebie. Pokoje od wejścia sprawiają wrażenie niewielkich i bardzo skromnych. Każdy pokój posiada takie udogodnienia jak: centralne ogrzewanie, kolorowy telewizor, telefon oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W pokoju znajduje się również niewielka łazienka z prysznicem, toaletą i umywalką.

Atrakcje turystyczne

W odległości kilku kroków od Hotelu Park znajduje się tak wiele obiektów godnych odwiedzenia, że nie będziesz spędzać zbyt wiele czasu w swoim pokoju. Udając się w kierunku północnym od hotelu wkrótce dotrzesz do Katedry Westminsterskiej. Nieco dalej znajduje się imponujący Pałac Buckingham otoczony dwoma parkami, Green Parkiem i St James`s Parkiem. Idąc na południe od hotelu szybko dojdziesz do Tamizy. Przechadzając się wzdłuż Millbank możesz wstąpić do Tate Britain, Opactwa Westminster, imponujących Budynków Parlamentu i Big Bena.

Park Hotel London Udogodnienia

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Ekspres do kawy/herbaty / Faks / Prysznic / Telefon / Telefon z bezpośrednim wybieraniem numeru / Terminal internetowy / Toaleta / Umywalka / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna łazienka

Komentarze

Początek doby hotelowej: 13.30
Koniec doby hotelowej: 10.30

Recepcja Hotelu Park otwarta jest przez całą dobę. Na życzenie, dostępne są pokoje dla niepalących, budzenie oraz można skorzystać z faksu.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższą stacją metra jest Pimlico znajdująca się na trasie linii Victoria.

Pieszo

Po przyjeździe na stację Pimlico wyjdź na Bessborough Street i skręć w prawo. Idź wzdłuż tej ulicy prowadzącej po łuku w prawo. Dojdziesz nią prosto na Belgrave Road, przy której pod numerem 64 znajduje się Hotel Park.

Park Hotel London Recenzje

Średnie ocena gości: 3.1'Doskonała' W oparciu o 1 recenzje hotelu
Gene Patriot, Irish
4/5

Park Hotel znajduje sie tuz obok duzy park! To bylo piekne i zielone. Spedzilismy mnóstwo czasu w parku o piknikach i rzeczy. Park Hotel byl rozsadny hotel z mila pracowników i calej nice vibe

Multiple currencies display