Mobile View

Northfields Hostel London Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Schronisko
  • Niezalezny hostel
  • 30 pokoje
Adres
264 Northfield Avenue Londyn Ealing W5 4UB Anglia

Northfields Hostel London

Northfields Hostel London zapewnia Ci tanią bazę noclegową, skąd możesz poznawać rozkosze Londynu. Skorzystasz z tego, że nie znajdujesz się w zgiełku i zamęcie miejskiego życia tylko w zachodniej części Londynu, gdy zatrzymasz się w prorodzinnym Northfields Hostel London. Dzięki stacji Northfields (znajdującej się o rzut kamieniem stąd) będziesz w stanie szybko dotrzeć do centrum i na lotnisko Heathrow. Znajduje się tu 24 godzinna recepcja jak i sala telewizyjna, pralnia, całkowicie wyposażona kuchnia oraz dostęp do taniego internetu WiFi.

W Northfields Hostel London możesz zarezerwować dwójkę z oddzielnymi łóżkami lub trójkę, albo jeżeli podróżujesz w pojedynkę, możesz zarezerwować łóżko w sali sypialnianej, w której znajdują się cztery łóżka. Wszystkie pokoje mają dostęp do wspólnych łazienek, z wieloma dostępnymi kabinami prysznicowymi! Pomagamy Ci utrzymać niskie koszty oferując samo zakwaterowanie, a ponieważ każdy pokój posiada lodówkę, będziesz mógł trzymać swoje napoje i przekąski w chłodnym miejscu. Każdy pokój posiada również stół i krzesła, więc możesz oszczędzić na drogich rachunkach w restauracji i jeść posiłki w swoim pokoju.

Atrakcje turystyczne

Na północ od Northfields Hostel London znajduje się dzielnica Ealing, na południe zaś Brentford. W Griffin Parku, będącym siedzibą Brentford Football Club, możesz podziwiać mecz piłkarski lub pojechać na wycieczkę do Ealing Studios, siedziby słaynnych ‘Ealing Comedies’. W ciepły dzień, możesz pójść na przechadzkę do pobliskiego Gunnersbury Park, w którym znajduje się jezioro po którym można popływać łódką, murawa do gry w kręgle, korty tenisowe, pole do minigolfa i muzeum. W pobliżu, zaraz po przeciwnej stronie Tamizy, znajduje się też wiele interesujących obszarów jak Kew Gardens.

Northfields Hostel London Udogodnienia

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostępne kursy / Faks / Informacja turystyczna / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Parking / Przyjazne dla rodzin / Sala telewizyjna / Terminal internetowy / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Inne uslugi

Schowki dostępne £1 (zwrotowi)

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14:00
Koniec doby hotelowej: 11:00

Northfields Hostel London we wszystkich pokojach zapewnia pościel. Uwaga, na terenie hotelu znajdują się trzy miejsca parkingowe.

Jeżeli rezerwujesz miejsca w Northfields Hostel London dla więcej niż jednej osoby, możesz poprosić o umieszczenie w jednej sali sypialnej, nie możemy jednak tego zagwarantować. Jeżeli dokonujesz rezerwacji grupowej, możesz poprosić o przydzielenie jednej sali sypialnej, jednak również nie możemy zagwarantować, że  będziecie mieli ją do swojej dyspozycji.

Wskazówki

Samochodem

Northfields hostel is close to the A3002 and the M4 towards Slough.

Metrem (koleją podziemną)

Aby dotrzeć do Northfields Hostel London wskocz do metra jadącego na trasie linii Piccadilly i wysiądź na stacji Northfields, która znajduje się niedaleko od schroniska.

Pieszo

Wjdź ze stacji metra Northfields na Northfield Avenue. Przejdź przez ulicę, skręć w lewo i idź wzdłuż tą ulicą aż dojdziesz do Northfields Hostel London pod numerem 264.

Multiple currencies display