Mobile View

Hampstead Rooms Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Zakwaterowanie — 2 gwiazdka
  • Kings College London
  • 576 pokoje
Adres
Hampstead Londyn NW3 7GT Anglia

Hampstead Rooms

Hostel Hampstead Budget Rooms oferuje niedrogie noclegi zaledwie 15 minut drogi od stacji metra Hampstead. Dzielnica Hampstead posiada unikalną atmosferę oraz dobre połączenie z centrum Londynu. Hotel Hampstead Budget Rooms usytuowany jest na tonącej w drzewach ulicy. Pokoje znajdują się zarówno w starych, jak i nowych budynkach, bardzo ładnie usytuowanych. Hampstead Budget Rooms oferuje ponad 500 łóżek, więc podczas swego pobytu będziesz miał okazję poznać wielu innych podróżników.

Hampstead Budget Rooms oferuje pojedyncze i podwójne pokoje wyposażone w umywalkę. Pokoje sprzątane są codziennie od poniedziałku do piątku, natomiast pomieszczenia wspólne sprzątane są codziennie, bez względu na dzień tygodnia. Na każdym piętrze hotelu znajdują się wspólne łazienki. Hotel oferuje również ręczniki i pościel. Na wyposażeniu znajdują się także pralki obsługiwane na monety, sprzęt do suszenia i prasowania, jak również wspólny pokój telewizyjny. W hostelu znajdują się także kuchnie, w których można przyrządzić zimne przekąski, oraz lodówki do przechowywania własnej żywności.

Hampstead Rooms Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Biurko i lampa / Całodobowa recepcja / Czujniki dymu / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Ogród / Pralnia / Sala telewizyjna / Sale konferencyjne / Szampon / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższą stacją metra znajdującą się w pobliżu hostelu Hampstead Budget Rooms jest stacja West Hampstead (linia metra Jubilee).

Pieszo

Wyjdź ze stacji West Hampstead i skręć w prawo, w ulicę West End Lane. Idź dalej prosto ulicą Fortune Green Road, a następnie przejdź przez ulicę i skręć w Finchley Road. Idź dalej prosto ulicą Platt’s Lane. Skręć w ulicę Kidderpore Avenue (pierwsza w prawo), na której znajduje się hostel Hampstead Budget Rooms.

Multiple currencies display