Mobile View

Grange Wellington Hotel Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Budget Hotel
  • Niezalezny hotel
  • 125 pokoje
Adres
71 Vincent Square Londyn Victoria SW1P 2PA Anglia

Grange Wellington Hotel

Hotel Grange Wellington, którego okna wychodzą na ogrody i zadbany plac, położony jest w zaskakująco spokojnej części Westminster, w odległości krótkiego spaceru od stacji metra Victoria. Innych gości hotelu możesz spotkać w salonie telewizyjnym, bibliotece lub restauracji. Hotel posiada też sejf i sale konferencyjne. Możesz tu również zamówić budzenie. Oprócz stanowiska konsjerż oraz informacji turystycznej, możesz skorzystać z faksu, dostępu do internetu, udogodnień dla dzieci, w tym wysokich krzesełek, łóżeczek oraz zamówić opiekunkę.

Przyjazny dla rodzin Hotel Grange Wellington mieści się w imponującym budynku w typowo angielskim i edwardiańskim stylu, który kiedyś był domem studentów College of Theological. Możesz tutaj zarezerwować centralnie ogrzewaną jedynkę, dwójkę, trójkę lub czwórkę z dostępem do wspólnych łazienek. Wszystkie pokoje posiadają umywalkę i bezpłatne przybory toaletowe a także kolorowy telewizor i telefon. W całodobowej recepcji możesz poprosić o suszarkę, żelazko i deskę do prasowania. Codziennie rano możesz rozkoszować się kontynentalnym śniadaniem w formie bufetu.

Atrakcje turystyczne

W odległości mniej niż jeden kilometr od hotelu znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych, takich jak Tamiza, Big Ben, budynki Parlamentu i Opactwo Westminsterskie, które prezentuje arcydzieła sztuki z XIII do XVI wieku w postaci grobowców królów i królowych oraz Confessors Shrine. Niedaleko znajdują się również Pałac Buckingham, Green Park i St James`s Park, który jest domem dla wielu gatunków dzikiej przyrody, w tym odmiany wielkich pelikanów!

Grange Wellington Hotel Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Biurko / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Faks / Informacja turystyczna / Łóżeczko dziecięce / Ogród / Portier / Przyjazne dla rodzin / Sala telewizyjna / Sale konferencyjne / Sejf hotelowy / Suszarka do włosów / Telefon / Telefon z bezpośrednim wybieraniem numeru / Telewizor kolorowy / Terminal internetowy / Umywalka / Usługa budzenia / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe / Żelazko i deska do prasowania

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 11.00

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Aby dojechać do Hotelu Grange Wellington należy skorzystać z linii Circle, District lub Victoria i wysiąść na stacji Victoria.

Pieszo

Opuść stację Victoria wyjściem na Wilton Road, idź prosto tą ulicą a kiedy dotrzesz do jej końca, skręć w lewo na Warwick Way. Idź wzdłuż Warwick Way, która przejdzie w Rochester Row kiedy miniesz ulicę Vauxhall Bridge. Dojdziesz do Vincent Square znajdującego się po prawej stronie i tam właśnie pod numerem 71 zobaczysz Hotel Grange Wellington.

Multiple currencies display