Mobile View

Goldsmiths House Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Zakwaterowanie — 2 gwiazdka
  • Niezalezne zakwaterowanie
  • 82 pokoje
Adres
Park Village East Londyn Camden NW1 3SX Anglia

Goldsmiths House

Ze względu na fakt, że Goldsmiths House oferuje pokoje tylko dla kobiet, możesz przestać się obawiać, że jesteś samotnie podróżującą kobietą w Londynie. Możesz się tu zrelaksować i jak najlepiej wykorzystać położenie hotelu w pobliżu Regents Parku. Hotel posiada całodobową recepcję, więc nie grozi Ci godzina policyjna. Jeśli zechcesz dołączyć do towarzystwa innych kobiet, możesz zrelaksować się w salonie telewizyjnym lub udać się do ogrodu, gdzie w lecie organizowane są imprezy grillowe. Jeśli chciałabyś przekazać informację rodzinie o tym, że masz się dobrze i jesteś bezpieczna, możesz skorzystać z automatów telefonicznych lub wysłać e-maila z kiosku internetowego.

Możesz tu skorzystać z jednego z prosto urządzonych pokoi pojedynczych z umywalką. Będziesz musiała dzielić łazienki i toalety, znajdujące się na każdym piętrze, z innymi kobietami. Będziesz mieć dostęp do dużej wspólnej kuchni, dzięki czemu zaoszczędzisz na jedzeniu na mieście i będziesz mogła sama sobie przygotować posiłki i przekąski. Hotel zapewnia pościel, więc nie ma potrzeby przywożenia własnej. Możesz również otrzymać dostęp do bezprzewodowego internetu w swoim pokoju i opowiedzieć w emailach bliskim o swoim wypoczynku (za opłatą).

Atrakcje turystyczne

Zatrzymując się w Goldsmiths House znajdziesz się tuż obok Regents Parku, w którym mieści się londyńskie Zoo. Na północ od zoo znajduje się Primrose Hill, skąd rozpościera się fantastyczny widok na stolicę. Bezpośrednio na południe od parku znajdują się popularne i ulubione miejsca turystów, takie jak Madame Tussauds i Planetarium. Możesz przespacerować się też do tętniącego życiem Camden Town, aby odwiedzić jego słynne bazary lub zaznać nocnego życia. W pobliżu znajdują się również Biblioteka Brytyjska i Galeria Johna Riblata (gdzie zobaczysz Magna Cartę).

Goldsmiths House Udogodnienia

Udogodnienia

Aneks kuchenny / Automaty telefoniczne / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Dostęp do windy/dźwigu / Dostęp z parteru / DVD / Faks / Informacja turystyczna / Kuchenka mikrofalowa / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Lodówka / Łańcuch zabezpieczający / Łazienka / Miejsce do siedzenia / Ogród / Portier / Pralnia / Prysznic / Sala telewizyjna / Sejf hotelowy / Telewizor kolorowy / Terminal internetowy / Toaleta / Umywalka / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe / Żelazko i deska do prasowania

Dzieci

Goldsmiths House nie przyjmuje dzieci w wieku poniżej 18 lat.

Komentarze

Goldsmiths House jest hotelem tylko dla kobiet.

Goldsmiths House akceptuje tylko płatności kartą kredytową lub debetową (Z wyjątkiem American Express)

UWAGA: Goldsmiths House wymaga równowagi do zapłaty w przypadku rezerwacji z wyprzedzeniem.

Klienci mogą zrezygnować z rezerwacji bez opłat do 2 dni przed przyjazdem (czas lokalny)

Check in / Check out

Początek doby hotelowej: 11.00
Koniec doby hotelowej: 10.30

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Aby dojechać do Goldsmiths House należy skorzystać z linii Northern i wysiąść na stacji Mornington Crescent.

Pieszo

Wyjdź ze stacji Mornington Crescent na Eversholt Street, skręć w lewo i następnie od razu w lewo na Hampstead Road. Później skręć w prawo na Granby Terrace i ponownie w prawo na Village East. Tutaj właśnie znajdziesz Goldsmiths House.

Multiple currencies display