Mobile View

Clapham South Belvedere Hotel Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Hotel — 2 gwiazdki
  • Euro Hotels
  • 80 pokoje
Adres
90 Clapham Common Londyn Clapham SW4 9DJ Anglia

Clapham South Belvedere Hotel

Patrząc na wejście ozdobione fontanną, kolumny na zewnątrz budynku oraz imponującą fasadę, łatwo pomylić Clapham South Belvedere Hotel z drogim i luksusowym hotelem. Na szczęście Clapham South Belvedere Hotel nie jest drogi. Oferuje jedynki, dwójki, trójki i czwórki w rozsądnej cenie. Okna pokoi wychodzą na pokryty bujną zielenią park Clapham Common. Każdy pokój posiada własną łazienkę oraz szereg udogodnień, takich jak suszarka do włosów, telewizor oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Jak można się spodziewać, tani hotel nie posiada zbyt długiej listy udogodnień dla gości, lecz jeśli wolisz zaoszczędzić pieniądze na zakwaterowaniu i wydać je na posiłki na mieście, wizyty w barach lub na zwiedzenie, ograniczona liczba udogodnień nie będzie dla Ciebie problemem. Clapham South Belvedere Hotel nie pozwoli Ci umrzeć z głodu, ponieważ w siostrzanym Clapham South Belvedere Hotel, znajdującym się przy tej samej ulicy, serwowane jest śniadanie; zapytaj przyjazną obsługę w recepcji o drogę.

Atrakcje turystyczne

Sama dzielnica Clapham oferuje wiele ciekawych atrakcji, nawet bez konieczności korzystania z metra. Po drugiej stronie ulicy znajduje się park Clapham Common, gdzie w lecie odbywa się wiele imprez muzycznych, ludzie puszczają latawce, jeżdżą na rolkach lub po prostu relaksują się na trawie. Miłośnicy krykieta będą mieć okazję odwiedzić słynne boiska do krykieta Oval, znajdujące się w odległości kilku przystanków autobusem lub metrem od hotelu. Można tu zobaczyć grę lokalnego zespołu Surrey lub obejrzeć mecze eliminacyjne odbywające się pod koniec sierpnia lub na początku września.

Clapham South Belvedere Hotel Udogodnienia

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Kawa i herbata / Łóżeczko dziecięce / Parking / Prysznic / Telewizor kolorowy / Toaleta / Umywalka / Usługa budzenia / Wyjście pożarowe

Internet

WIFI internet jest dostępny (dodatkowo płatny uiścić w recepcji).

Parking

Tam jest parking dostępny za hotelem na kto pierwszy, ten lepszy (za opłatą, którą należy uiścić bezpośrednio w recepcji. (Niestety rezerwacje nie są możliwe).
Parking na Clapham South Belvedere Hotel znajduje się poza strefą Londynu opłat za wjazd.

Children

Dzieci w wieku poniżej 4 lat mogą bezpłatnie przy użyciu obecnych łóżkach. Niestety dodatkowe łóżka nie są możliwe w pokojach.

Komentarze

W przypadku rezerwacji 5 lub więcej pokoi nie może być wykonana w trybie online i będzie traktowane jako Rezerwacje grupowe (będzie przedmiotem alternatywnych polityk). Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z TravelStay Network +44 (0) 844 472 1800

Check in / Check out

Początek doby hotelowej: 15:00 GMT
Koniec doby hotelowej: 11:00 GMT

Musisz mieć jakąś formę fotografii (paszport, prawo jazdy lub dowodu osobistego) w momencie zameldowania.

Sniadanie at Clapham South Belvedere Hotel

SPECIAL OFFER: Pełne śniadanie angielskie jest do kupienia za £7 funtów za osobę na dobę w recepcji.
Śniadanie kontynentalne jest dostępne również kupić za £5 za osobę na dobę w recepcji.
Śniadania serwowane są w tym hotelu siostrzanym obiekcie: Euro Hotel Clapham (w dół drogi).

Śniadanie Godziny:
Od poniedziałku do piątku: 07:30 - 09:30 GMT
Sobota i niedziela: 08:00 - 10:00 GMT

Wskazówki

Samochodem

Clapham South Belvedere Hotel is close to the A3 A2217 and A23

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższą stacją metra jest stacja Clapham South leżąca na trasie linii Northern.

Pieszo

Po przyjeździe na stację Clapham South wyjdź na Balham Hill Road. Skręć w lewo i idź prosto. Ta ulica łączy się bezpośrednio z Clapham Common South Side, przy której po prawej stronie znajduje się Clapham South Belvedere Hotel.

Multiple currencies display