Mobile View

Bayswater Budget Rooms Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Pokoje klasy turystycznej
  • Niezalezny hotel
  • 40 pokoje
Adres
47-48 Leinster Gardens London Bayswater W2 3AT

Bayswater Budget Rooms

Dzięki swej doskonałej lokalizacji w dzielnicy Bayswater, Holiday House Hotel London stanowi wygodną bazę noclegową dla turystów planujących zwiedzanie Londynu. Hotel położony jest niedaleko takich atrakcji turystycznych, jak m.in. Hyde Park, ogrody Kensington oraz Oxford Street. Parę kroków od hostelu znajduje się stacja metra Bayswater, gwarantująca szybki i bezproblemowy dostęp do pozostałych atrakcji oferowanych przez to piękne miasto, łącznie z London Eye, twierdzą Tower i katedrą św. Pawła.

Holiday House Hotel London oferuje umiejscowione w centrum Londynu, niedrogie zakwaterowanie na bazie hostelu, który wyposażony jest w szereg udogodnień. Hostel oferuje przebywającym w nim gościom wspólne łazienki, prywatne, skromnie wyposażone pokoje lub łóżka w wieloosobowych sypialniach, jak również wiele innych udogodnień. Wspólne sypialnie przeznaczone dla kobiet wyposażone są w osobne łazienki. Prywatne łazienki znajdują się również w niektórych pokojach. W hostelu znajduje się też sala telewizyjna oraz pralnia. Holiday House Hotel London oferuje także bezprzewodowy dostęp do internetu (WiFi), więc nie zapomnij wziąć ze sobą laptopa. Znajduje się tu również kuchnia, w której można samodzielnie przygotować posiłki, oszczędzając w ten sposób pieniądze.

Atrakcje turystyczne

Holiday House London położony jest w samym centrum Londynu, blisko barów, restauracji, klubów i kawiarni. Nieopodal znajdują się również liczne atrakcje turystyczne oraz stacja metra Bayswater. Z hostelu można spacerkiem dojść do stacji Bayswater, a następnie, korzystając z metra, udać się na zwiedzanie dowolnej części Londynu. W pobliżu samego hostelu również znajduje się wiele atrakcji, takich jak np. Hyde Park, ogrody Kensington, Royal Albert Hall, Muzeum Nauki, Muzeum Historii Naturalnej, oraz bazar Portobello Road Market w dzielnicy Notting Hill.

Bayswater Budget Rooms Udogodnienia

Udogodnienia

Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Całodobowa recepcja / Centralne ogrzewanie / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Pralnia / Prysznic / Toaleta / Umywalka / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka

Komentarze

Check in from: 2pm
Check out by: 11am

Zaplecze gastronomiczne w Bayswater Budget Rooms

Bayswater Budget Rooms oferuje mozliwosc korzystania z kuchni dla gosci, którzy chca samodzielnie przygotowywac swoje posilki

Uwagi:- Bayswater Budget Room jest czescia Holiday House Hotel

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Stacją metra znajdującą się najbliżej hostelu Holiday House London jest stacja Bayswater. Na stacji zatrzymują się linie metra Circle oraz District.

Pieszo

Ze stacji metra Bayswater wyjdź na Queensway, przejdź przez ulicę i skieruj się w lewo. Następnie skręć w prawo, w ulicę Porchester Gardens, później w lewo, w ulicę Porchester Terrace, i znów w prawo, w ulicę Leinster Place. Następnie skręć jeszcze raz w prawo, w ulicę Leinster Gardens, przy której pod numerem 47-48 znajduje się hostel Holiday House London.

Bayswater Budget Rooms Recenzje

Średnie ocena gości: 3.4'Doskonała' W oparciu o 1 recenzje hotelu
Marijke, Dutch
3/5

Dostajesz za co placisz: czyste lózko i lazienka pracy, ale to wszystko. Jesli szukasz ladny pokój utrzymany en przestronnych lazienek, to nie jest dla Ciebie. Jesli mozesz to zrobic od podstaw, jest to wielka wartosc dla pieniedzy.

Multiple currencies display