Informacje i zdjęcia
Nazwa:
Wishing Well Inn London
Adres:
79 Choumert Road Peckham Londyn SE15 4AR Anglia
Nazwa grupy :
Niezalezny hotel
Typ :
Pokoje klasy turystycznej
Rozmiar :
17 pokoje
Przeslij znajomemu
Opis
Wishing Well Inn, Londyn

Wishing Well Inn London daje Ci możliwość pobytu w Peckham, dzielnicy w południowym Londynie o stale rosnącej popularności i znanej z kręconego w niej brytyjskiego serialu komediowego „Only Fools and Horses”. Wishing Well Inn znajduje się bardzo blisko stacji kolejowej Peckham Rye, dzięki czemu bez trudu dotrzesz do Centralnego Londynu i zobaczysz takie atrakcje jak Leicester Square i Covent Garden. Wieczorami można się zrelaksować w jednym z dwóch barów posiadających stoły bilardowe, duży telewizor i wygodne sofy.

Kliknij tutaj po więcej zdjęć Typowa Dwójka z łazienką w Wishing Well Inn

Jeśli podczas pobytu w Wishing Well Inn zechcesz skontaktować się z przyjaciółmi i rodziną, możesz skorzystać z bezprzewodowego internetu lub automatów telefonicznych. Nad barami znajduje się 17 bardzo skromnych pokoi lecz jeśli szukasz miejsca tylko do spania i odpoczynku po dniach wypełnionych aktywnością, w zupełności Ci one wystarczą! Dostępne są jedynki, dwójki i trójki, posiadające własną łazienkę lub wspólną dla kilku pokoi. W pokojach znajduje się centralne ogrzewanie i kolorowy telewizor, który można pooglądać wieczorami.

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Bar / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Informacja turystyczna / Łazienka / Prysznic / Przyjazne dla rodzin / Sala gier / Sala telewizyjna / Telewizor kolorowy / Toaleta / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna łazienka

Atrakcje turystyczne

Dzięki temu, że Wishing Well Inn znajduje się w Peckham, będziesz mieć okazję poznać barwną i cieszącą się coraz większą popularnością dzielnicę Londynu. Możesz przespacerować się wzdłuż Rye Lane i pooglądać różnego rodzaju ryże, przyprawy, owoce i warzywa z całego świata lub zrelaksować się w pobliskim Peckham Rye Park lub Burgess Park. Peckham znajduje się niedaleko Centralnego Londynu, więc możesz złapać pociąg do London Bridge a następnie skorzystać z metra i dojechać do miejsc takich jak Westminster, gdzie warto zobaczyć Budynki Parlamentu lub przejść się Bond Street robiąc zakupy w sklepach znanych projektantów.

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 10.00

W Wishing Well Inn znajduje się informacja turystyczna.

Ceny i znizki TravelStay
Nasze ceny:
Rezerwuj Wishing Well Inn London od PLN74,06 za osobę na TravelStay.com
albo skontaktuj sie z nami już teraz +48 223 988 035
Nasz rabat dla pobytów długoterminowych:
Zarezerwuj nocleg na 3 nocy lub dłużej, a ZAOSZCZĘDZISZ 10%. (Wyjątkowa oferta - tylko w TravelStay)
Nasz rabat dla studentów:
ZNIŻKA dla studentów w wysokości 5% z noc.
(Wyjątkowa oferta - tylko w TravelStay)
Niedzielny ciułacz:
€2 zniżki za noclegi z niedzieli na poniedziałek (Wyjątkowa oferta - tylko w TravelStay)
Wskazówki
Pociągiem:
Aby dotrzeć pociągiem do Wishing Well Inn, należy dojechać do stacji kolejowej Peckham Rye. Stacja znajduje się zaledwie kilka minut drogi od Wishing Well Inn; kieruj się poniższymi wskazówkami.
Pieszo:
Wyjdź ze stacji kolejowej Peckham Rye na Rye Lane i skręć w prawo. Następnie skręć w pierwszą w prawo na Blenheim Grove. Idź prosto a później skręć w lewo na Choumert Grove. Skręć w prawo na Choumert Road, gdzie znajdziesz Wishing Well Inn.
Kliknij tutaj, aby zarezerwować pokój w Wishing Well Inn London już od PLN74,06
 

Wishing Well Inn London Recenzje

image description
3,0 Średnie ocena gości:
4
  • 4 out of 5
  • 4 out of 5
  • 4 out of 5
  • 4 out of 5
  • 4 out of 5
Darren Lowe, Wielka Brytania (04 maja 13)

Swietne odkrycie w Peckham, swietni ludzie i bardzo mila atmosfera :) Z pewnoscia sie tam jeszcze raz zatrzymam!

1
  • 1 out of 5
  • 1 out of 5
  • 1 out of 5
  • 1 out of 5
  • 1 out of 5
Leonidas Tzevelekas, Grecja (04 maja 13)

Po prostu strasznie. To dziura z lózkami.

Zarezerwuj tutaj:
kalendarz
kalendarz
Rezerwuj teraz
Kolejne kroki
Linki
Obietnica Ceny TravelStay:
Znajdź taki sam pokój za niższą cenę, a zwrócimy Ci różnicę. (Warunki i zasady obowiązują)
Tłumaczenia opinii klientów
Tłumaczenia opinii klientów: na stronie TravelStay można znaleźć ponad 85 tys. opinii klientów na temat różnych hoteli. Przy tak ogromnej liczbie opinii, podczas tłumaczenia niektórych z nich na język polski skorzystaliśmy z narzędzia Tłumacz Google. Tłumaczenia przy pomocy narzędzi Google nie zawsze są w 100% doskonałe, jednak mamy nadzieję, że przetłumaczone opinie dostarczą polskim klientom informacji na temat naszych hoteli. Wszystkie opinie w języku polskim będziemy na bieżąco zamieszczać na naszej stronie, więc uprzejmie prosimy o ich nadsyłanie. image description
image description