Mobile View

Informacje i zdjęcia

Wishing Well Inn London

  • Typ And Rozmiar
  • Pokoje klasy turystycznej
  • Niezalezny hotel
  • 17 pokoje
Adres
79 Choumert Road Londyn Peckham SE15 4AR Anglia

Wishing Well Inn London daje Ci możliwość pobytu w Peckham, dzielnicy w południowym Londynie o stale rosnącej popularności i znanej z kręconego w niej brytyjskiego serialu komediowego „Only Fools and Horses”. Wishing Well Inn znajduje się bardzo blisko stacji kolejowej Peckham Rye, dzięki czemu bez trudu dotrzesz do Centralnego Londynu i zobaczysz takie atrakcje jak Leicester Square i Covent Garden. Wieczorami można się zrelaksować w jednym z dwóch barów posiadających stoły bilardowe, duży telewizor i wygodne sofy.

Jeśli podczas pobytu w Wishing Well Inn zechcesz skontaktować się z przyjaciółmi i rodziną, możesz skorzystać z bezprzewodowego internetu lub automatów telefonicznych. Nad barami znajduje się 17 bardzo skromnych pokoi lecz jeśli szukasz miejsca tylko do spania i odpoczynku po dniach wypełnionych aktywnością, w zupełności Ci one wystarczą! Dostępne są jedynki, dwójki i trójki, posiadające własną łazienkę lub wspólną dla kilku pokoi. W pokojach znajduje się centralne ogrzewanie i kolorowy telewizor, który można pooglądać wieczorami.

Atrakcje turystyczne

Dzięki temu, że Wishing Well Inn znajduje się w Peckham, będziesz mieć okazję poznać barwną i cieszącą się coraz większą popularnością dzielnicę Londynu. Możesz przespacerować się wzdłuż Rye Lane i pooglądać różnego rodzaju ryże, przyprawy, owoce i warzywa z całego świata lub zrelaksować się w pobliskim Peckham Rye Park lub Burgess Park. Peckham znajduje się niedaleko Centralnego Londynu, więc możesz złapać pociąg do London Bridge a następnie skorzystać z metra i dojechać do miejsc takich jak Westminster, gdzie warto zobaczyć Budynki Parlamentu lub przejść się Bond Street robiąc zakupy w sklepach znanych projektantów.

Wishing Well Inn London Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Bar / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Informacja turystyczna / Łazienka / Prysznic / Przyjazne dla rodzin / Sala gier / Sala telewizyjna / Telewizor kolorowy / Toaleta / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna łazienka

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 10.00

W Wishing Well Inn znajduje się informacja turystyczna.

Ceny i znizki TravelStay

Wskazówki

Pociągiem

Aby dotrzeć pociągiem do Wishing Well Inn, należy dojechać do stacji kolejowej Peckham Rye. Stacja znajduje się zaledwie kilka minut drogi od Wishing Well Inn; kieruj się poniższymi wskazówkami.

Pieszo

Wyjdź ze stacji kolejowej Peckham Rye na Rye Lane i skręć w prawo. Następnie skręć w pierwszą w prawo na Blenheim Grove. Idź prosto a później skręć w lewo na Choumert Grove. Skręć w prawo na Choumert Road, gdzie znajdziesz Wishing Well Inn.

Wishing Well Inn London Recenzje

Średnie ocena gości: 3'OK Słabe' W oparciu o 2 recenzje hotelu
Darren Lowe, Wielka Brytania
4/5

Swietne odkrycie w Peckham, swietni ludzie i bardzo mila atmosfera :) Z pewnoscia sie tam jeszcze raz zatrzymam!

Leonidas Tzevelekas, Grecja
1/5

Po prostu strasznie. To dziura z lózkami.

Multiple currencies display