Mobile View

Wishing Well Inn London Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Pokoje klasy turystycznej
  • Niezalezny hotel
  • 17 pokoje
Adres
79 Choumert Road Londyn Peckham SE15 4AR Anglia

Wishing Well Inn London

Wishing Well Inn London daje Ci możliwość pobytu w Peckham, dzielnicy w południowym Londynie o stale rosnącej popularności i znanej z kręconego w niej brytyjskiego serialu komediowego „Only Fools and Horses”. Wishing Well Inn znajduje się bardzo blisko stacji kolejowej Peckham Rye, dzięki czemu bez trudu dotrzesz do Centralnego Londynu i zobaczysz takie atrakcje jak Leicester Square i Covent Garden. Wieczorami można się zrelaksować w jednym z dwóch barów posiadających stoły bilardowe, duży telewizor i wygodne sofy.

Jeśli podczas pobytu w Wishing Well Inn zechcesz skontaktować się z przyjaciółmi i rodziną, możesz skorzystać z bezprzewodowego internetu lub automatów telefonicznych. Nad barami znajduje się 17 bardzo skromnych pokoi lecz jeśli szukasz miejsca tylko do spania i odpoczynku po dniach wypełnionych aktywnością, w zupełności Ci one wystarczą! Dostępne są jedynki, dwójki i trójki, posiadające własną łazienkę lub wspólną dla kilku pokoi. W pokojach znajduje się centralne ogrzewanie i kolorowy telewizor, który można pooglądać wieczorami.

Atrakcje turystyczne

Dzięki temu, że Wishing Well Inn znajduje się w Peckham, będziesz mieć okazję poznać barwną i cieszącą się coraz większą popularnością dzielnicę Londynu. Możesz przespacerować się wzdłuż Rye Lane i pooglądać różnego rodzaju ryże, przyprawy, owoce i warzywa z całego świata lub zrelaksować się w pobliskim Peckham Rye Park lub Burgess Park. Peckham znajduje się niedaleko Centralnego Londynu, więc możesz złapać pociąg do London Bridge a następnie skorzystać z metra i dojechać do miejsc takich jak Westminster, gdzie warto zobaczyć Budynki Parlamentu lub przejść się Bond Street robiąc zakupy w sklepach znanych projektantów.

Wishing Well Inn London Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Bar / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Informacja turystyczna / Łazienka / Prysznic / Przyjazne dla rodzin / Sala gier / Sala telewizyjna / Telewizor kolorowy / Toaleta / Wejście do pokoju od wewnątrz / Wspólna łazienka

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14.00
Koniec doby hotelowej: 10.00

W Wishing Well Inn znajduje się informacja turystyczna.

Wskazówki

Pociągiem

Aby dotrzeć pociągiem do Wishing Well Inn, należy dojechać do stacji kolejowej Peckham Rye. Stacja znajduje się zaledwie kilka minut drogi od Wishing Well Inn; kieruj się poniższymi wskazówkami.

Pieszo

Wyjdź ze stacji kolejowej Peckham Rye na Rye Lane i skręć w prawo. Następnie skręć w pierwszą w prawo na Blenheim Grove. Idź prosto a później skręć w lewo na Choumert Grove. Skręć w prawo na Choumert Road, gdzie znajdziesz Wishing Well Inn.

Wishing Well Inn London Recenzje

Średnie ocena gości: 3'OK Słabe' W oparciu o 2 recenzje hotelu
Darren Lowe, Wielka Brytania
4/5

Swietne odkrycie w Peckham, swietni ludzie i bardzo mila atmosfera :) Z pewnoscia sie tam jeszcze raz zatrzymam!

Leonidas Tzevelekas, Grecja
1/5

Po prostu strasznie. To dziura z lózkami.

Multiple currencies display