Mobile View

High Holborn Hall Informacje i zdjęcia

  • Typ i Rozmiar
  • Zakwaterowanie — 3 gwiazdki
  • LSE
  • 428 pokoje
Adres
178 High Holborn Londyn Covent Garden WC1V 7AA Anglia

High Holborn Hall

Podczas drogi do High Holborn Hall z pobliskiej stacji metra Holborn, odkryjesz wspaniałą lokalizację tego niedrogiego zakwaterowania. Znajdziesz je kilka metrów od Drury Lane na słynnym West End i kilka minut od Convent Garden. High Holborn Hall oferuje swoim gościom śniadanie kontynentalne, które wliczone jest w cenę. Na terenie High Holborn Hall znajdują się również sala telwizyjna, pokój gier oraz pralnia!

W High Holborn Hall dostępne są jedynki, dwójki i trójki. Wszystkie pokoje zaopatrzone są w łożko, biurko, telefon, umywalkę i lustro (chyba, że zamówisz dwójkę lub trójkę z przylegającą łazienką). Jeżeli w pokoju nie będzie łazienki, będziesz mógł korzystać ze wspólnego prysznica i toalety. Możesz również skorzystać ze wspólnej kuchni, dzięki której możesz zaoszczędzić pieniądze używając sprzętów kuchennych, piecyka, lodówki/chłodziarkii zestawu do parzenia kawy i herbaty, aby przygotować ciepłe napoje.

Atrakcje turystyczne

High Holborn Hall jest doskonale położony, kilka chwil od Drury Lane w Theatreland, gdzie będziesz miał kłopot z powodu zbyt wielu możliwości wyboru, jeżeli chodzi o sztuki i musicale na West Endzie. Nie będziesz musiał wydać ani grosza na transport publiczny, jeżeli będziesz chciał odwiedzić miejsca takie jak Royal Opera House, Covent Garden Market, British Museum lub Oxford Street, ponieważ wszystkie one znajdują się w pobliżu. Będziesz miał również możliwość przespacerowania się, aby zobaczyć nocne życie w Soho, na Piccadilly Circus i zamknięty dla ruchu kołowego Leicester Square.

High Holborn Hall Udogodnienia

Udogodnienia

Bar / Biurko / Biurko i lampa / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do windy/dźwigu / Dostęp z parteru / Kuchnia do samodzielnego przygotowywania posiłków / Sala gier / Sala telewizyjna / Umywalka / Usługi dla osób niedosłyszących / Wejście do pokoju od wewnątrz / Winda dla osób niewidomych / Wspólna kuchnia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 14:00
Koniec doby hotelowej: 10:00

Kliknij tutaj, aby poszukać innej możliwości zakwaterowania.

Recepcja jest czynna od 8:00 do 22:00

Jeżeli przyjedziesz do High Holborn Hall przed rozpoczęciem doby hotelowej, możesz pozostawić swoje bagaże w recepcji. Jeżeli przyjedziesz po 18:00, powiadom o tym wcześniej, ponieważ recepcja zamykana jest o 22:00. Ochrona budynku będzie obecna aby Cię zameldować. Podczas zameldowania otrzymacz kartę która zapewni Ci 24 godzinny dostęp.

W High Holborn Hall otrzymasz śniadanie kontynentalne. Podawane jest od 7.30 do 10.00

W swoim pokoju będziesz miał telefon, ale aby wykonywać rozmowy wychodzące, możesz kupić kartę telefoniczną w recepcji.

Zostaniesz również wyposażony w pościel i ręczniki, które będą zmieniane co 3 dni. Twój pokój będzie codziennie sprzątany, a kosz na śmieci opróżniany.

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

High Holborn Hall znajduje się naprawdę blisko stacji Holborn. Metro, które jedzie linią Central czy Piccadilly zatrzymuje się tutaj.

Pieszo

Kiedy dotrzesz do Stacji metra Holborn, wyjdź na High Holborn, skręć w lewo i idź przed siebie. Po lewej znajdziesz High Holborn Hall.

High Holborn Hall Recenzje

Średnie ocena gości: 4.2'Bardzo dobre' W oparciu o 1 recenzje hotelu
Jody Sargent, Wielka Brytania
4/5

Ladne pokoje, przyjemny personel. Najwazniejsze jednak jest polozenie – w zasiegu spaceru do wielu atrakcji turystycznych centralnego Londynu jak i metra. Z pewnoscia bym sie jeszcze raz zatrzymala!

Multiple currencies display