The Anchor

Hotele w Londynie w pobliżu The Anchor

Smart Russell Square Hostel

3,8 km od The Anchor
Nowość
 Schronisko w Bloomsbury, centrum Londynu

NIEDAWNO OTWARTY HOSTEL W CENTRUM LONDYNU
Smart Russell Square Hostel oferuje swoim gościom możliwość poprawy kondycji fizycznej w prywatnej siłowni i relaksu przed 42-calowym telewizorem plazmowym. Hostel oferuje również piętrowe łóżka oraz kuchnię dostępną dla wszystkich gości. Nieopodal znajdują się stacja metra Russell Square oraz biblioteka narodowa British Library.

3,5
Rezerwuj od PLN 45.55 za osobę

Susan Lawrence Hostel

3,8 km od The Anchor
Najlepszy wybór Szybko ubywa miejsc
 Schronisko w Kings Cross, centrum Londynu

NIEPOWTARZALNA OFERTA SPECJALNA! SZYBKO UBYWA MIEJSC!
Susan Lawrence Hostel w King’s Cross oferuje niezwykle tanie pokoje, więc skorzystaj z okazji i zarezerwuj miejsce już dziś! Goście hostelu mogą skorzystać z samoobsługowej kuchni oraz internetu. Kolejną zaletą hostelu jest bliskość różnorakich środków transportu i połączeń komunikacyjnych dzielnicy King’s Cross. Z łatwością można stąd również dojść do British Library.

3,3
Rezerwuj od PLN 82.08 za osobę

Northumberland House

3,8 km od The Anchor
Najlepszy wybór Najlepszy obiekt
 Pokoje w Strand, centrum Londynu

Jeśli szukasz dobrej jakości zakwaterowania w przystępnej cenie i chcesz się zatrzymać w samym sercu Londynu, zarezerwuj nocleg w Northumberland House. Hotel oferuje niedrogie jedno- lub dwuosobowe pokoje w niewielkiej odległości od słynnej londyńskiej ulicy Strand. Northumberland House posiada również pokój telewizyjny, pralnię samoobsługową i pomieszczenia kuchenne.

4,2
Rezerwuj od PLN 118.56 za osobę

Northumberland House TopFloor!

3,8 km od The Anchor
 Pokoje w Strand, centrum Londynu

Zarezerwuj pokój lub studio w Northumberland House TopFloor!, w centrum Londynu, a znajdziesz się w otoczeniu takich atrakcji, jak ulica Strand, plac Trafalgar Square i kolumna Nelsona. Hotel oferuje gościom salon telewizyjny, ogólnodostępną kuchnię, szerokopasmowy internet i WiFi. Dokonaj rezerwacji już dziś, ponieważ liczba dostępnych pokoi jest ograniczona!

Rezerwuj od PLN 205.20 za osobę

Montana Hotel London

4,0 km od The Anchor
Najlepszy wybór
 B&B w Kings Cross, centrum Londynu

DOSKONAŁA JAKOŚĆ ANGIELSKIE ŚNIADANIE W CENIE
Hotel Montana oferuje śniadanie w formie bufetu, dzięki któremu będziesz miał mnóstwo energii na zwiedzanie Londynu. Jest to niedrogi dwugwiazdkowy hotel, położony przy spokojnej ulicy w dzielnicy King’s Cross. Hotel oferuje łatwy dostęp do stacji kolejowych King’s Cross St Pancras International oraz Euston, jak również do takich atrakcji, jak brytyjska bibliotek narodowa British Library oraz Camden Lock Market. Zarezerwuj już teraz!

3,8
Rezerwuj od PLN 125.40 za osobę

European Hotel London

4,0 km od The Anchor
Najlepszy wybór
 B&B w Kings Cross, centrum Londynu

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI HOTEL W CENTRALNYM LONDYNIE
European Hotel London oferuje niedrogie i schludne zakwaterowanie, pyszne angielskie śniadanie w formie bufetu oraz niezbędne informacje turystyczne. Jest to rodzinny hotel typu B&B, położony w odległości zaledwie dwóch minut drogi od stacji King’s Cross, dzięki czemu bez trudu można przemieszczać się po całym Londynie.

3,6
Rezerwuj od PLN 125.40 za osobę

Albion House Hotel

4,0 km od The Anchor
 B&B w Kings Cross, centrum Londynu

Albion House Hotel to niewielki hotel oferujący przyjemne zakwaterowanie w samym sercu King’s Cross. Centralne położenie oraz łatwy dostęp do połączeń komunikacji miejskiej sprawiają, iż ten hotel typu B&B jest bardzo popularny wśród turystów.

3,6
Rezerwuj od PLN 159.60 za osobę