Hotels in Hounslow

Hounslow Hotels: Book from only PLN 74.10 per person!

Ostatnio aktualizowane: 09 sty 12

Hotels in Hounslow

Click here to book a hotel in Hounslow

Master Robert Hotel

1,4 km od Hounslow
Hotel — 3 gwiazdki w Hounslow  Hotel W pobliżu Hounslow (London)

ULUBIENIEC KLIENTÓW
Master Robert Hotel to usytuowany pod Londynem hotel, znajdujący się zaledwie 15 minut od lotniska Heathrow. Hotel oferuje przyjazną obsługę, pub serwujący pyszne i świeże posiłki oraz parking. Urządzone w rustykalnym stylu pokoje są wygodne i stosunkowo niedrogie, zatem dokonaj rezerwacji już teraz, aby nie przegapić okazji!

Rezerwuj od PLN 98.82 za osobę
1 Star B&B w Hounslow  B&B W pobliżu Hounslow (London)

Heathrow House Bed and Breakfast London, położony w londyńskiej dzielnicy Feltham, oferuje niedrogie zakwaterowanie oddalone jedynie 25 minut od lotniska Heathrow oraz 30 minut od centrum Londynu. W cenę noclegu wchodzi angielskie śniadanie, dzięki czemu oferta cenowa hotelu jest niezwykle atrakcyjna. W hotelu znajduje się również kuchnia, z której mogą korzystać wszyscy goście, salon telewizyjny oraz ogród.

Rezerwuj od PLN 74.10 za osobę

Channins Hounslow Hotel

3,4 km od Hounslow
Najlepszy wybór
Hotel — 2 gwiazdki w Hounslow  Hotel W pobliżu Hounslow (Londyn)

CENY SPECJALNE
Położony w zachodnim Londynie niedrogi Channins Hounslow Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od lotniska Heathrow, dzięki czemu stanowi doskonałe miejsce odpoczynku dla osób przylatujących lub wylatujących z tego lotniska. Pobyt w hotelu wart jest swojej ceny: hotel oferuje ciche i wygodne pokoje, bezpłatny parking, śniadanie kontynentalne, salon dla gości oraz umożliwia łatwy dojazd metrem do centrum Londynu.

  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
3,8
Rezerwuj od PLN 88.92 za osobę

Ambassador Heathrow Hotel

4,1 km od Hounslow
Hotel — 3 gwiazdki w Hounslow  Hotel W pobliżu Hounslow (Londyn)

Osoby poszukujące trzygwiazdkowego hotelu niedaleko lotniska Heathrow w zachodnim Londynie powinny jak najszybciej zarezerwować pokój w Ambassador Heathrow Hotel. Hotel oferuje troskliwą obsługę, angielskie śniadanie podawane w przeszklonej jadalni, parking i bar. Niedaleko hotelu znajduje się pałac Hampton Court oraz stadion rugby Twickenham. Dojazd pociągiem do centrum Londynu zajmuje zaledwie 40 minut!

  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
4,7
Rezerwuj od PLN 114.00 za osobę