Mobile View

Recenzje Premier West strona 3

Średnie ocena gości: 3.3 'Dobre' W oparciu o 18 recenzje hotelu
JOAN DRAGON, british
1/5

HOTEL Z PIEKLA!
Kiedy dotarlismy myslelismy room was shabby ok, ale na jedna noc, ale jak "rozliczenie" ukazal sie w horror. to 11pm, kiedy odprawiane wiec bylismy bardzo zmeczeni i po prostu chcial dostac sie do lózka. Staramy podejmowania goracy napój, ale czajnik nie dziala, telewizja miala jedna rozmyta kanalów i zwisajacy kabel (antena?) obok niej z drutu narazone na jednym koncu, nie bylo zarówek swiatel nad naszymi glowami i oprawy oswietleniowe byly bardzo ostre stali narazone na nasze glowy z powodu braku zarówek. nie bylo mattress cover na lózku i sprezyny byly bardzo niewygodne, mielismy cienkich blach i cienkie pokrycie, które po prostu nie miesci sie na lózku tak po 2 osoby ale w nim nie bylo wystarczajace, dzieki Bogu mielismy plaszcze, ogrzewania nie bylo na .. w styczniu! suszarka do wlosów nie dziala (czlowiek na recepcji powiedziala pózniej, ze masz pracy, która wszystkim goscie maja do akcji), ale wydarzeniem bylo wilgotne patch powyzej drzwi do lazienki, w nocy padal deszcz wiec kiedy obudzil sie (my udalo sie drzemac na okolo godzine) deszcz zalewajac je!
czlowiek na recepcji couldn't care less. wzruszyl ramionami i uznala, ze to bylo straszne pokoju i nie nadajace sie do wykorzystania.
Mam zglosil go do odpowiedniego departamentu zdrowia. Take my advice, don't stay there!

David Cater, Australian
3/5

Przebywal przez 6 dni w jednym z pokoi jednoosobowych. W lazience byl odnowiony (choc kupców statek ubogich .... miejmy nadzieje, ze nie kosztuje wiele) i pokój wystarczajaco duzy, by zatrzymac. W sumie przyjemny pobyt. Staff were very friendly and istnieje wielka pubu na rogu. Jedyny side lózko - sprezyny poszedl w kilku miejscach i trudno sie do spania.

eugene, european
4/5

very nice room, good shower ladne z tv, ale antena nie byla wystarczajaco silna, aby otrzymac dobry sygnal, musielismy sie dostosowac jakos:) dobre czajnik z kawa, herbata cukier, miekkie lózko ... pozytywne doswiadczenia

10 powodów, dla których warto rezerwować przez TravelStay

  1. Znacznie nizsze ceny!
  2. Olbrzymie oszczędności (przeciętnie 98 funtów)!
  3. Ceny zawierają wszystkie opcje
  4. Bez opłat za rezerwację
  5. Zapłać tylko depozyt by zarezerwować
  1. Zniżki studenckie
  2. Znizki na dluzsze pobyty
  3. Zniżka lojalnościowa
  4. Oferty na portalach Facebook i Twitter
  5. Obsługa Klienta
Multiple currencies display