Informacje i zdjęcia
Nazwa:
Central Hotel London
Adres:
16 - 18 Argyle Street Kings Cross Londyn WC1H 8EG Anglia
Nazwa grupy :
Niezalezny hotel
Typ :
2 Star B&B
Rozmiar :
32 pokoje
Przeslij znajomemu
Opis
Central Hotel London

Central Hotel London jest przyjaznym, prowadzonym przez rodzinę hotelem typu B&B, którego lokalizacja idealnie pasuje do jego nazwy. Hotel Central znajduje się zaledwie kilka minut drogi od stacji metra King's Cross, oferującej doskonałą sieć połączeń komunikacji miejskiej, dzięki której z łatwością możesz podróżować po całym Londynie. Goście hotelu Central mogą tu liczyć na wspaniałą obsługę popartą czterdziestoletnim doświadczeniem w spełnianiu wszelkich życzeń klientów hotelu.

Kliknij tutaj po więcej zdjęć Dwójka w hotelu Central

Hotel Central posiada 30 pokoi, które różnią się między sobą standardem. Niektóre z nich mają dostęp do wspólnych łazienek, a inne wyposażone są we własną łazienkę. Wszystkie pokoje w hotelu Central utrzymane są w wesołych i świeżych barwach i urządzone w gustowny sposób. Wszystkie pokoje posiadają standardowe wyposażenie, takie jak telefon, kolorowy telewizor oraz połączenie z internetem. Możesz się tu rozkoszować obfitym angielskim śniadaniem, serwowanym codziennie w przytulnej jadalni.

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Ekspres do kawy/herbaty / Kawa i herbata / Obsługa hotelowa / Sejf hotelowy / Telefon / Telewizor kolorowy / Umywalka / Usługa budzenia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Atrakcje turystyczne

Hotel Central położony jest w odległości krótkiego spaceru od London Canal Museum, gdzie możesz zdobyć informacje o londyńskich szlakach wodnych oraz zobaczyć autentyczną wiktoriańską chłodnię do przechowywania żywności (z czasów zanim nastały lodówki). Możesz również odwiedzić Muzeum Brytyjskie, teatr Sadler`s Wells i Covent Garden.

Komentarze

Początek doby hotelowej: 13.00 i 12.00
Koniec doby hotelowej: 11.00

Recepcja czynna jest od 7 rano do północy. Późny przyjazd do hotelu może zostać wcześniej uzgodniony.

Ceny i znizki TravelStay
Nasze ceny:
Rezerwuj Central Hotel London od PLN138,86 za osobę na TravelStay.com
Wskazówki
Metrem (koleją podziemną):
Najbliższą stacją metra jest stacja jest King's Cross, obsługiwana przez linie metra Circle, Victoria, Piccadilly, Northern, Metropolitan oraz Hammersmith i City.
Pieszo:
Wyjdź ze stacji King's Cross i przejdź przez Euston Road. Następnie (mając stację za plecami) skręć w prawo. Wkrótce po swojej lewej stronie zobaczysz Argyle Street. Skręć w tę ulicę, a po prawej stronie zobaczysz hotel Central.
Kliknij tutaj, aby zarezerwować pokój w Central Hotel London już od PLN138,86
 

Central Hotel London Recenzje

image description
4,2 Średnie ocena gości:
4
  • 4 out of 5
  • 4 out of 5
  • 4 out of 5
  • 4 out of 5
  • 4 out of 5
R.M.Johnson, British (04 maja 13)

Proste, ale czyste, ciche i komfortowe. Good value for price. Staff very friendly and helpful.

Zarezerwuj tutaj:
kalendarz
kalendarz
Rezerwuj teraz
Kolejne kroki
Linki
Obietnica Ceny TravelStay:
Znajdź taki sam pokój za niższą cenę, a zwrócimy Ci różnicę. (Warunki i zasady obowiązują)
Tłumaczenia opinii klientów
Tłumaczenia opinii klientów: na stronie TravelStay można znaleźć ponad 85 tys. opinii klientów na temat różnych hoteli. Przy tak ogromnej liczbie opinii, podczas tłumaczenia niektórych z nich na język polski skorzystaliśmy z narzędzia Tłumacz Google. Tłumaczenia przy pomocy narzędzi Google nie zawsze są w 100% doskonałe, jednak mamy nadzieję, że przetłumaczone opinie dostarczą polskim klientom informacji na temat naszych hoteli. Wszystkie opinie w języku polskim będziemy na bieżąco zamieszczać na naszej stronie, więc uprzejmie prosimy o ich nadsyłanie. image description
image description