Mobile View

Informacje i zdjęcia

Central Hotel London

  • Typ And Rozmiar
  • 2 Star B&B
  • Niezalezny hotel
  • 32 pokoje
Adres
16 - 18 Argyle Street Londyn Kings Cross WC1H 8EG Anglia

Central Hotel London jest przyjaznym, prowadzonym przez rodzinę hotelem typu B&B, którego lokalizacja idealnie pasuje do jego nazwy. Hotel Central znajduje się zaledwie kilka minut drogi od stacji metra King's Cross, oferującej doskonałą sieć połączeń komunikacji miejskiej, dzięki której z łatwością możesz podróżować po całym Londynie. Goście hotelu Central mogą tu liczyć na wspaniałą obsługę popartą czterdziestoletnim doświadczeniem w spełnianiu wszelkich życzeń klientów hotelu.

Hotel Central posiada 30 pokoi, które różnią się między sobą standardem. Niektóre z nich mają dostęp do wspólnych łazienek, a inne wyposażone są we własną łazienkę. Wszystkie pokoje w hotelu Central utrzymane są w wesołych i świeżych barwach i urządzone w gustowny sposób. Wszystkie pokoje posiadają standardowe wyposażenie, takie jak telefon, kolorowy telewizor oraz połączenie z internetem. Możesz się tu rozkoszować obfitym angielskim śniadaniem, serwowanym codziennie w przytulnej jadalni.

Atrakcje turystyczne

Hotel Central położony jest w odległości krótkiego spaceru od London Canal Museum, gdzie możesz zdobyć informacje o londyńskich szlakach wodnych oraz zobaczyć autentyczną wiktoriańską chłodnię do przechowywania żywności (z czasów zanim nastały lodówki). Możesz również odwiedzić Muzeum Brytyjskie, teatr Sadler`s Wells i Covent Garden.

Central Hotel London Udogodnienia

Udogodnienia

Automaty telefoniczne / Bezprzewodowy dostęp do Internetu / Centralne ogrzewanie / Czujniki dymu / Dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach / Ekspres do kawy/herbaty / Kawa i herbata / Obsługa hotelowa / Sejf hotelowy / Telefon / Telewizor kolorowy / Umywalka / Usługa budzenia / Wspólna łazienka / Wyjście pożarowe

Komentarze

Początek doby hotelowej: 13.00 i 12.00
Koniec doby hotelowej: 11.00

Recepcja czynna jest od 7 rano do północy. Późny przyjazd do hotelu może zostać wcześniej uzgodniony.

Ceny i znizki TravelStay

Nasze ceny Rezerwuj Central Hotel London od £30,00 za osobę na TravelStay.com

Wskazówki

Metrem (koleją podziemną)

Najbliższą stacją metra jest stacja jest King's Cross, obsługiwana przez linie metra Circle, Victoria, Piccadilly, Northern, Metropolitan oraz Hammersmith i City.

Pieszo

Wyjdź ze stacji King's Cross i przejdź przez Euston Road. Następnie (mając stację za plecami) skręć w prawo. Wkrótce po swojej lewej stronie zobaczysz Argyle Street. Skręć w tę ulicę, a po prawej stronie zobaczysz hotel Central.

Central Hotel London Recenzje

Średnie ocena gości: 4.2'Doskonała' W oparciu o 1 recenzje hotelu
R.M.Johnson, British
4/5

Proste, ale czyste, ciche i komfortowe. Good value for price. Staff very friendly and helpful.

Multiple currencies display