The Golden Hinde

Ostatnio aktualizowane: 08 sty 12

Hotele w pobliżu The Golden Hinde

Hotele w Londynie w pobliżu The Golden Hinde

Smart Russell Square Hostel

3,9 km od The Golden Hinde
Nowość
 Schronisko w Bloomsbury, centrum Londynu

NIEDAWNO OTWARTY HOSTEL W CENTRUM LONDYNU
Smart Russell Square Hostel oferuje swoim gościom możliwość poprawy kondycji fizycznej w prywatnej siłowni i relaksu przed 42-calowym telewizorem plazmowym. Hostel oferuje również piętrowe łóżka oraz kuchnię dostępną dla wszystkich gości. Nieopodal znajdują się stacja metra Russell Square oraz biblioteka narodowa British Library.

3,5
Rezerwuj od PLN 45.55 za osobę

Susan Lawrence Hostel

3,9 km od The Golden Hinde
Najlepszy wybór Szybko ubywa miejsc
 Schronisko w Kings Cross, centrum Londynu

NIEPOWTARZALNA OFERTA SPECJALNA! SZYBKO UBYWA MIEJSC!
Susan Lawrence Hostel w King’s Cross oferuje niezwykle tanie pokoje, więc skorzystaj z okazji i zarezerwuj miejsce już dziś! Goście hostelu mogą skorzystać z samoobsługowej kuchni oraz internetu. Kolejną zaletą hostelu jest bliskość różnorakich środków transportu i połączeń komunikacyjnych dzielnicy King’s Cross. Z łatwością można stąd również dojść do British Library.

3,3
Rezerwuj od PLN 82.08 za osobę

Northumberland House

3,9 km od The Golden Hinde
Najlepszy wybór Najlepszy obiekt
 Pokoje w Strand, centrum Londynu

Jeśli szukasz dobrej jakości zakwaterowania w przystępnej cenie i chcesz się zatrzymać w samym sercu Londynu, zarezerwuj nocleg w Northumberland House. Hotel oferuje niedrogie jedno- lub dwuosobowe pokoje w niewielkiej odległości od słynnej londyńskiej ulicy Strand. Northumberland House posiada również pokój telewizyjny, pralnię samoobsługową i pomieszczenia kuchenne.

4,2
Rezerwuj od PLN 118.56 za osobę

Northumberland House TopFloor!

3,9 km od The Golden Hinde
 Pokoje w Strand, centrum Londynu

Zarezerwuj pokój lub studio w Northumberland House TopFloor!, w centrum Londynu, a znajdziesz się w otoczeniu takich atrakcji, jak ulica Strand, plac Trafalgar Square i kolumna Nelsona. Hotel oferuje gościom salon telewizyjny, ogólnodostępną kuchnię, szerokopasmowy internet i WiFi. Dokonaj rezerwacji już dziś, ponieważ liczba dostępnych pokoi jest ograniczona!

Rezerwuj od PLN 205.20 za osobę