The Criterion Theatre

Hotele w Londynie w pobliżu The Criterion Theatre

Victoria Inn London

2,0 km od The Criterion Theatre
 B&B w Victoria, centrum Londynu

Victoria Inn jest dogodnie położonym hotelem znajdującym się kilka kroków od stacji Victoria. Jest to niedrogi hotel posiadający 43 wygodne pokoje z telewizorem, telefonem oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty. Hotel oferuje śniadania kontynentalne.

3,8
Rezerwuj od PLN 135.30 za osobę

Smart Russell Square Hostel

2,1 km od The Criterion Theatre
Nowość
 Schronisko w Bloomsbury, centrum Londynu

NIEDAWNO OTWARTY HOSTEL W CENTRUM LONDYNU
Smart Russell Square Hostel oferuje swoim gościom możliwość poprawy kondycji fizycznej w prywatnej siłowni i relaksu przed 42-calowym telewizorem plazmowym. Hostel oferuje również piętrowe łóżka oraz kuchnię dostępną dla wszystkich gości. Nieopodal znajdują się stacja metra Russell Square oraz biblioteka narodowa British Library.

3,5
Rezerwuj od PLN 45.55 za osobę

Holly House Hotel London

2,1 km od The Criterion Theatre
Najlepszy wybór Pogromca recesji
 B&B w Victoria, centrum Londynu

DOSKONAŁEJ JAKOŚCI TANIE POKOJE W CENTRUM LONDYNU
Jeśli szukasz niedrogiego zakwaterowania w centrum Londynu, zarezerwuj pokój w hotelu Holly House, usytuowanym w londyńskiej dzielnicy Victoria. Dzięki dogodnej lokalizacji hotelu, wygodna sieć połączeń komunikacyjnych, a także zapierającą dech w piersiach katedra Westminster będą na wyciągnięcie ręki. W cenę taniego, lecz wygodnego pokoju wliczone jest śniadanie kontynentalne.

3,4
Rezerwuj od PLN 63.84 za osobę

Vegas Hotel London

2,1 km od The Criterion Theatre
 B&B w Victoria, centrum Londynu

Niedrogie, czyste pokoje, skromne śniadanie kontynentalne i wspaniała lokalizacja w centrum Londynu czynią Vegas Hotel London idealnym miejscem pobytu! Vegas Hotel London to hotel typu B&B, który znajduje się niedaleko pałacu Buckingham oraz stacji Victoria dysponującej doskonałą siecią połączeń komunikacyjnych, dzięki czemu można sprawnie poruszać się po całym tętniącym życiem Londynie.

2,8
Rezerwuj od PLN 86.64 za osobę

Colliers Hotel London

2,1 km od The Criterion Theatre
 Pokoje w Victoria, centrum Londynu


Hotel Colliers, położony w dzielnicy w Victoria w centrum Londynu, oferuje niedrogie zakwaterowanie i radosną atmosferę. Doskonała lokalizacja hotelu sprawia, że jego skromne pokoje warte są każdej złotówki. Hotel oferuje doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej i znajduje się w pobliżu takich atrakcji turystycznych, jak np. pałac Buckingham. W cenę pokoju wliczone jest też śniadanie kontynentalne.

3,3
Rezerwuj od PLN 102.60 za osobę

Hanover Hotel London

2,1 km od The Criterion Theatre
 B&B w Victoria, centrum Londynu

Hanover Hotel London jest skromnym i niedrogim hotelem położonym w pobliżu stacji Victoria i wszystkich atrakcji dzielnic Chelsea i Westminster. Hotel posiada prosto urządzone pokoje i stanowi doskonałe miejsce pobytu dla osób dysponujących małym budżetem i szukających taniego zakwaterowania.

3,5
Rezerwuj od PLN 114.00 za osobę

Surtees Hotel London

2,1 km od The Criterion Theatre
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Surtees Hotel London oferuje tanie zakwaterowanie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze na zwiedzanie Londynu. Hotel położony jest w londyńskiej dzielnicy Victoria, w niewielkiej odległości od takich atrakcji turystycznych, jak pałac Buckingham. Hotel oferuje swym gościom czyste pokoje oraz pokój śniadaniowy, w którym podawane jest śniadanie kontynentalne wliczone w cenę noclegu.

3,8
Rezerwuj od PLN 118.56 za osobę

Elizabeth House Hotel London

2,2 km od The Criterion Theatre
Szybko ubywa miejsc
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

NIEPOWTARZALNIE NISKIE CENY
Jeśli szukasz doskonałej jakości, niedrogiego hotelu w fantastycznym miejscu, zarezerwuj pokój w Elizabeth House Hotel London. W pobliżu hotelu, usytuowanego w dzielnicy Victoria w Londynie, znajdują się takie atrakcje turystyczne, jak pałac Buckingham i katedra Westminster, jak również stacja kolejowa i metra Victoria oraz dworzec autobusowy Victoria.

2,8
Rezerwuj od PLN 91.20 za osobę

Grapevine Hotel London

2,2 km od The Criterion Theatre
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Hotel Grapevine to niedrogi, dwugwiazdkowy hotel o znakomitej lokalizacji. Hotel usytuowany jest w dzielnicy Victoria, w centrum Londynu, niedaleko pałacu Buckingham. Hotelowi goście mają dostęp do internetu. Hotel oferuje także kontynentalne śniadanie, bezpłatne mapy centrum Londynu oraz zniżki na bilety wstępu do największych atrakcji turystycznych Londynu.

3,0
Rezerwuj od PLN 91.20 za osobę

Airways Hotel

2,2 km od The Criterion Theatre
Najlepsza oferta
 B&B w Victoria, centrum Londynu

Airways Hotel to skromny hotel typu B&B, usytuowany w dzielnicy Victoria. Hotel położony jest niedaleko znanych londyńskich atrakcji, takich jak pałac Buckingham i katedra św. Pawła. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych pokoi i dobrej lokalizacji Airways Hotel stanowi dogodne miejsce pobytu.

3,5
Rezerwuj od PLN 109.44 za osobę