St George Wharf

Hotele w Londynie w pobliżu St George Wharf

Chester Hotel Victoria

1,8 km od St George Wharf
 B&B w Victoria, Central London

Chester Hotel Victoria jest niewielkim, skromnym i prowadzonym przez rodzinę hotelem typu B&B, położonym we wspaniałym miejscu. Krótki spacer zabierze nas przed bramę pałacu Buckingham, do katedry Westminster oraz stacji metra Victoria. Ceny pokoi są niezwykle niskie. Hotel oferuje bezpłatny parking oraz talony na niedrogie śniadanie.

2,7
Rezerwuj od PLN 112.86 za osobę

Wigram House

1,8 km od St George Wharf
Najlepszy obiekt
 Pokoje w Victoria, centrum Londynu

Wigram House jest doskonałym miejscem pobytu dla globtroterów i osób studiujących w Londynie. Hostel oferuje wybór jedno- i dwuosobowych pokoi typu studio posiadających wspólną kuchnię i łazienkę.

4,2
Rezerwuj od PLN 137.85 za osobę

International House London

1,9 km od St George Wharf
 Pokoje w Waterloo, centrum Londynu

International House London jest niedrogim londyńskim hotelem doskonałym dla dużych grup i studentów. Budynek ten, należący do Uniwersytetu Westminster, posiada wszystkie podstawowe udogodnienia i położony jest w pobliżu atrakcji turystycznych Londynu, dzięki czemu stanowi idealne miejsce pobytu dla amatorów zwiedzania.

4,0
Rezerwuj od PLN 110.26 za osobę

Stanley House Hotel London

1,9 km od St George Wharf
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Stanley House Hotel to niedrogi, londyński hotel oferujący noclegi w pobliżu stacji kolejowej Victoria, pałacu Buckingham i katedry Westminster. Hotel oferuje swoim gościom angielskie śniadanie, salon telewizyjny oraz prosto urządzone, czyste pokoje.

3,6
Rezerwuj od PLN 136.80 za osobę

Vegas Hotel London

2,0 km od St George Wharf
 B&B w Victoria, centrum Londynu

Niedrogie, czyste pokoje, skromne śniadanie kontynentalne i wspaniała lokalizacja w centrum Londynu czynią Vegas Hotel London idealnym miejscem pobytu! Vegas Hotel London to hotel typu B&B, który znajduje się niedaleko pałacu Buckingham oraz stacji Victoria dysponującej doskonałą siecią połączeń komunikacyjnych, dzięki czemu można sprawnie poruszać się po całym tętniącym życiem Londynie.

2,8
Rezerwuj od PLN 86.64 za osobę

Dover Hotel London

2,0 km od St George Wharf
 B&B w Victoria, centrum Londynu

ULUBIENIEC KLIENTÓW
Dover Hotel London to niedrogi, wygodny hotel typy B&B, położony niedaleko stacji metra Victoria i Tamizy. Hotel ten posiada nowocześnie urządzone pokoje wyposażone w własne łazienki i kolorowe odbiorniki telewizyjne.

3,6
Rezerwuj od PLN 111.72 za osobę

Hanover Hotel London

2,0 km od St George Wharf
 B&B w Victoria, centrum Londynu

Hanover Hotel London jest skromnym i niedrogim hotelem położonym w pobliżu stacji Victoria i wszystkich atrakcji dzielnic Chelsea i Westminster. Hotel posiada prosto urządzone pokoje i stanowi doskonałe miejsce pobytu dla osób dysponujących małym budżetem i szukających taniego zakwaterowania.

3,5
Rezerwuj od PLN 114.00 za osobę

Surtees Hotel London

2,0 km od St George Wharf
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Surtees Hotel London oferuje tanie zakwaterowanie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze na zwiedzanie Londynu. Hotel położony jest w londyńskiej dzielnicy Victoria, w niewielkiej odległości od takich atrakcji turystycznych, jak pałac Buckingham. Hotel oferuje swym gościom czyste pokoje oraz pokój śniadaniowy, w którym podawane jest śniadanie kontynentalne wliczone w cenę noclegu.

3,8
Rezerwuj od PLN 118.56 za osobę

Elizabeth House Hotel London

2,1 km od St George Wharf
Szybko ubywa miejsc
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

NIEPOWTARZALNIE NISKIE CENY
Jeśli szukasz doskonałej jakości, niedrogiego hotelu w fantastycznym miejscu, zarezerwuj pokój w Elizabeth House Hotel London. W pobliżu hotelu, usytuowanego w dzielnicy Victoria w Londynie, znajdują się takie atrakcje turystyczne, jak pałac Buckingham i katedra Westminster, jak również stacja kolejowa i metra Victoria oraz dworzec autobusowy Victoria.

2,8
Rezerwuj od PLN 91.20 za osobę

Colliers Hotel London

2,1 km od St George Wharf
 Pokoje w Victoria, centrum Londynu


Hotel Colliers, położony w dzielnicy w Victoria w centrum Londynu, oferuje niedrogie zakwaterowanie i radosną atmosferę. Doskonała lokalizacja hotelu sprawia, że jego skromne pokoje warte są każdej złotówki. Hotel oferuje doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej i znajduje się w pobliżu takich atrakcji turystycznych, jak np. pałac Buckingham. W cenę pokoju wliczone jest też śniadanie kontynentalne.

3,3
Rezerwuj od PLN 102.60 za osobę