Harvey Nichols

Hotele w Londynie w pobliżu Harvey Nichols

Nayland Hotel London

2,1 km od Harvey Nichols
 B&B w Bayswater, Central London

Offering the luxury of a four star hotel in London at surprisingly affordable rates, Nayland Hotel is situated in Bayswater in Central London. Stay here and you will have access to wireless internet access, a bar and a lounge serving light refreshments.

Rezerwuj od PLN 182.40 za osobę

Shaftesbury Metropolis London Hyde Park

2,1 km od Harvey Nichols
 Hotel w Paddington, centrum Londynu

Podaruj sobie trochę luksusu i zarezerwuj już dziś pokój typu standard lub superior w Shaftesbury Metropolis London Hyde Park. Ten zupełnie nowy i stylowy czterogwiazdkowy hotel, posiadający salę do ćwiczeń, restaurację i bar, położony jest w centrum Londynu, niedaleko Hyde Parku oraz stacji Paddington, co zapewnia łatwy dostęp do największych londyńskich atrakcji turystycznych!

4,2
Rezerwuj od PLN 248.52 za osobę

Vegas Hotel London

2,2 km od Harvey Nichols
 B&B w Victoria, centrum Londynu

Niedrogie, czyste pokoje, skromne śniadanie kontynentalne i wspaniała lokalizacja w centrum Londynu czynią Vegas Hotel London idealnym miejscem pobytu! Vegas Hotel London to hotel typu B&B, który znajduje się niedaleko pałacu Buckingham oraz stacji Victoria dysponującej doskonałą siecią połączeń komunikacyjnych, dzięki czemu można sprawnie poruszać się po całym tętniącym życiem Londynie.

2,8
Rezerwuj od PLN 86.64 za osobę

Airways Hotel

2,2 km od Harvey Nichols
Najlepsza oferta
 B&B w Victoria, centrum Londynu

Airways Hotel to skromny hotel typu B&B, usytuowany w dzielnicy Victoria. Hotel położony jest niedaleko znanych londyńskich atrakcji, takich jak pałac Buckingham i katedra św. Pawła. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych pokoi i dobrej lokalizacji Airways Hotel stanowi dogodne miejsce pobytu.

3,5
Rezerwuj od PLN 109.44 za osobę

Dover Hotel London

2,2 km od Harvey Nichols
 B&B w Victoria, centrum Londynu

ULUBIENIEC KLIENTÓW
Dover Hotel London to niedrogi, wygodny hotel typy B&B, położony niedaleko stacji metra Victoria i Tamizy. Hotel ten posiada nowocześnie urządzone pokoje wyposażone w własne łazienki i kolorowe odbiorniki telewizyjne.

3,6
Rezerwuj od PLN 111.72 za osobę

Hanover Hotel London

2,2 km od Harvey Nichols
 B&B w Victoria, centrum Londynu

Hanover Hotel London jest skromnym i niedrogim hotelem położonym w pobliżu stacji Victoria i wszystkich atrakcji dzielnic Chelsea i Westminster. Hotel posiada prosto urządzone pokoje i stanowi doskonałe miejsce pobytu dla osób dysponujących małym budżetem i szukających taniego zakwaterowania.

3,5
Rezerwuj od PLN 114.00 za osobę

Surtees Hotel London

2,2 km od Harvey Nichols
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Surtees Hotel London oferuje tanie zakwaterowanie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić pieniądze na zwiedzanie Londynu. Hotel położony jest w londyńskiej dzielnicy Victoria, w niewielkiej odległości od takich atrakcji turystycznych, jak pałac Buckingham. Hotel oferuje swym gościom czyste pokoje oraz pokój śniadaniowy, w którym podawane jest śniadanie kontynentalne wliczone w cenę noclegu.

3,8
Rezerwuj od PLN 118.56 za osobę

The Warwick Hotel London

2,2 km od Harvey Nichols
Najlepszy wybór Oferta specjalna
 Hotel w Paddington, centrum Londynu

NAJTANSZE POKOJE W PADDINGTON! SZYBKO SIE SPRZEDAJA! NAJTAŃSZE POKOJE W PADDINGTON! SZYBKO UBYWA MIEJSC!
Pozwól, aby hotel Warwick Rooms London zachwycił Cię swoją lokalizacją i ceną! Jest to skromny i niedrogi hotel z samoobsługowymi udogodnieniami, położony w dzielnicy Paddington, niedaleko stacji Paddington. Wystarczy krótki spacer, aby znaleźć się w otoczeniu fantastycznych atrakcji turystycznych, takich jak Hyde Park, ogrody Kensington i gwarna Oxford Street.

3,1
Rezerwuj od PLN 177.84 za osobę

Stanley House Hotel London

2,3 km od Harvey Nichols
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Stanley House Hotel to niedrogi, londyński hotel oferujący noclegi w pobliżu stacji kolejowej Victoria, pałacu Buckingham i katedry Westminster. Hotel oferuje swoim gościom angielskie śniadanie, salon telewizyjny oraz prosto urządzone, czyste pokoje.

3,6
Rezerwuj od PLN 136.80 za osobę

Royal Norfolk Hotel London

2,3 km od Harvey Nichols
Najlepszy wybór
 Hotel w Paddington, centrum Londynu

Szukasz komfortu i spokoju w centrum Londynu? Zatrzymaj się więc w Royal Norfolk Hotel, trzygwiazdkowym hotelu usytuowanym w Paddington. Będziesz mógł zrelaksować się w swoim pokoju, zjeść angielskie śniadanie i obiad w jednej z hotelowych restauracji lub odwiedzić znajdujący się w hotelu tradycyjny angielski pub.

3,8
Rezerwuj od PLN 157.32 za osobę