Eccleston Square

Hotele w Londynie w pobliżu Eccleston Square

Chester Hotel Victoria

0,4 km od Eccleston Square
 B&B w Victoria, Central London

Chester Hotel Victoria jest niewielkim, skromnym i prowadzonym przez rodzinę hotelem typu B&B, położonym we wspaniałym miejscu. Krótki spacer zabierze nas przed bramę pałacu Buckingham, do katedry Westminster oraz stacji metra Victoria. Ceny pokoi są niezwykle niskie. Hotel oferuje bezpłatny parking oraz talony na niedrogie śniadanie.

2,7
Rezerwuj od PLN 112.86 za osobę

Rosedene Hotel Victoria

0,5 km od Eccleston Square
Najlepszy wybór
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Hotel Rosedene jest londynskim hotelem typu B&B oferujacym niedrogie zakwaterowanie w doskonalej lokalizacji. Bedziesz mógl sie tu cieszyc wszystkimi zaletami przebywania w odleglosci kilku minut drogi od wspanialych atrakcji turystyczych bez koniecznosci napadania na bank.

3,6
Rezerwuj od PLN 50.16 za osobę

Caswell Hotel London

0,5 km od Eccleston Square
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Hotel Caswell znajduje się zaledwie parę minut drogi od Tate Britain, stacji kolejowej Victoria oraz Tamizy. Skorzystaj ze znakomitej ceny i doskonałej lokalizacji hotelu - zarezerwuj pokój, nim będzie za późno! Ten niedrogi dwugwiazdkowy hotel oferuje swoim klientom obfite kontynentalne śniadanie oraz miłą i kompetentną obsługę.

3,8
Rezerwuj od PLN 112.59 za osobę

Park Hotel London

0,6 km od Eccleston Square
 Pokoje w Victoria, centrum Londynu

Szukasz niedrogiego hotelu w londyńskiej dzielnicy Victoria (centrum Londynu), który usytuowany jest niedaleko słynnych zabytków, takich jak np. pałac Buckingham lub Tate Britain? W takim razie zapraszamy do hotelu Park Hotel London. Być może nie zapewnia on wielkich luksusów, ale za to znajduje się na wyciągnięcie ręki od słynnych atrakcji turystycznych!

3,1
Rezerwuj od PLN 74.10 za osobę

Astors Hotel

0,6 km od Eccleston Square
 B&B w Victoria, centrum Londynu

Nowo otwarty Astors Hotel posiada nowocześnie umeblowane pokoje wyposażone w wiele udogodnień, łącznie z WiFi. Niektóre pokoje trzyosobowe posiadają nawet własny salon. Ten oferujący noclegi ze śniadaniem hotel, położony w londyńskiej dzielnicy Victoria, kusi również turystów miłą atmosferą oraz pysznymi śniadaniami w stylu kontynentalnym.

4,3
Rezerwuj od PLN 125.40 za osobę

Lidos Hotel London

0,7 km od Eccleston Square
Najlepszy wybór
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Lidos Hotel to hotel typu B&B, który oferuje niedrogie, niedawno odnowione pokoje. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie kontynentalne. Hotel znany jest ze swojej przyjaznej i miłej obsługi, która dobrze o Ciebie zadba. W pobliżu znajduje się stacja Victoria z dobrze rozbudowaną siecią połączeń komunikacyjnych oraz ciekawe atrakcje turystyczne, takie jak Tate Britain i pałac Buckingham. Nie przegap okazji i zarezerwuj swój pokój już dziś!

3,0
Rezerwuj od PLN 89.70 za osobę

The Belgravia Hotel

0,7 km od Eccleston Square
Najlepszy wybór
 Pokoje w Victoria, centrum Londynu

LOWEST PRICE LONDON HOTEL STEPS FROM VICTORIA STATION! Szukasz taniego, schludnego i przyjaznego hotelu typu B&B w Londynie? Wypróbuj hotel Belgravia, położony w dzielnicy Belgravia, w centrum Londynu. Hotel usytuowany jest w pobliżu pałacu Buckingham oraz King’s Road. Ten doskonale usytuowany hotel kusi klientów przystępnymi cenami oraz radosną atmosferą. Hotel oferuje nawet dostęp do internetu!

3,0
Rezerwuj od PLN 89.70 za osobę

Romanos Hotel London

0,7 km od Eccleston Square
Najlepszy wybór
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Romanos Hotel znajduje się zaledwie parkę kroków od katedry Westminster, stacji kolejowej Victoria, pałacu Buckingham oraz Tate Britain. Mimo swej fantastycznej lokalizacji, hotel ten, usytuowany w dzielnicy Victoria w centrum Londynu, oferuje zadziwiająco niskie ceny. Hotel oferuje skromne (lecz czyste i przytulne) pokoje oraz śniadanie kontynentalne. Pokoje szybko się sprzedają, więc zarezerwuj swój już teraz!

3,2
Rezerwuj od PLN 90.29 za osobę

Central House Hotel London

0,7 km od Eccleston Square
 Hotel w Victoria, centrum Londynu

Central House Hotel, znajdujący się niedaleko stacji Victoria, dzięki swojej dogodnej lokalizacji oferuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz słynnych londyńskich zabytków, takich jak np. pałac Buckingham. Ten niedrogi londyński hotel został niedawno wyremontowany.

3,7
Rezerwuj od PLN 112.86 za osobę

Astor Victoria Hostel

0,8 km od Eccleston Square
 Schronisko w Victoria, centrum Londynu

Oferta schroniska
Schronisko Astor Victoria zostało niedawno odnowione, dzięki czemu obecnie oferuje wysokiej jakości, niedrogie zakwaterowanie. Goście schroniska mają dostęp do wszelkich urządzeń kuchennych niezbędnych do przygotowania posiłku. Schronisko znajduje się w pobliżu stacji Victoria i jest idealnym miejscem dla studentów i młodych osób o niewielkim budżecie.
Uwaga: schronisko przyjmuje gości w wieku 18-35 lat

3,7
Rezerwuj od PLN 72.96 za osobę