Camley Street Natural Park

Hotele w Londynie w pobliżu Camley Street Natural Park

Albion House Hotel

1,0 km od Camley Street Natural Park
 B&B w Kings Cross, centrum Londynu

Albion House Hotel to niewielki hotel oferujący przyjemne zakwaterowanie w samym sercu King’s Cross. Centralne położenie oraz łatwy dostęp do połączeń komunikacji miejskiej sprawiają, iż ten hotel typu B&B jest bardzo popularny wśród turystów.

3,6
Rezerwuj od PLN 159.60 za osobę

Susan Lawrence Hostel

1,2 km od Camley Street Natural Park
Najlepszy wybór Szybko ubywa miejsc
 Schronisko w Kings Cross, centrum Londynu

NIEPOWTARZALNA OFERTA SPECJALNA! SZYBKO UBYWA MIEJSC!
Susan Lawrence Hostel w King’s Cross oferuje niezwykle tanie pokoje, więc skorzystaj z okazji i zarezerwuj miejsce już dziś! Goście hostelu mogą skorzystać z samoobsługowej kuchni oraz internetu. Kolejną zaletą hostelu jest bliskość różnorakich środków transportu i połączeń komunikacyjnych dzielnicy King’s Cross. Z łatwością można stąd również dojść do British Library.

3,3
Rezerwuj od PLN 82.08 za osobę

Passfield Hall

1,2 km od Camley Street Natural Park
Najlepszy wybór Najlepszy obiekt
 Pokoje w Bloomsbury, centrum Londynu

TANIE, DOBREJ JAKOŚCI ZAKWATEROWANIE W CENTRUM LONDYNU
Passfield Hall stanowi idealne miejsce pobytu! Obiekt położony jest we wspaniałym miejscu w centrum Londynu i oferuje swym gościom mnóstwo udogodnień. Hotel znajduje się w Bloomsbury. Zatrzymujący się w nim goście mają do dyspozycji bar, salon telewizyjny i samoobsługową pralnię. W cenę wliczone jest nawet śniadanie!

Rezerwuj od PLN 115.50 za osobę

Camden Inn

1,3 km od Camley Street Natural Park
 Schronisko w Camden, północne centrum Londynu

Rozerwij się grając w bilard, zjedz posiłek w ogólnodostępnej kuchni i poznaj nowych przyjaciół w Camden Inn, w którym znajduje się wygodny salon telewizyjny oraz pokój gier. Camden Inn to niedrogie schronisko doskonale usytuowane w odległości kilku minut drogi od stacji metra Camden Town i zapewniające dostęp do internetu za drobną opłatą!

3,5
Rezerwuj od PLN 31.92 za osobę

Arriva Hotel

1,3 km od Camley Street Natural Park
Najlepszy wybór Najlepszy obiekt
 Hotel w Kings Cross, centrum Londynu

Hotel Arriva jest dogodnie położonym, niedrogim hotelem w King's Cross posiadającym wygodne dwójki i trójki z łazienkami. W pokojach znajdują się takie udogodnienia jak telefon czy lodówka z zamrażarką. W cenę wliczone jest śniadanie kontynentalne!

3,7
Rezerwuj od PLN 111.72 za osobę

Camden Inn Hotel

1,4 km od Camley Street Natural Park
 Hotel w Camden, North Central London

Special Offer Prices for January and February 2010! Rozerwij się, grając w bilard, zjedz posiłek w ogólnodostępnej kuchni i poznaj nowych przyjaciół w Camden Inn. Obiekt ten wyposażony jest także w wygodny salon telewizyjny oraz pokój gier. Camden Inn to niedrogie schronisko doskonale usytuowane w odległości kilku minut drogi od stacji metra Camden Town. Hotelowi goście mogą skorzystać z internetu za drobną opłatą.

3,2
Rezerwuj od PLN 50.16 za osobę

Camden Rooms

1,4 km od Camley Street Natural Park
Najlepszy wybór
 Studia w Camden, North Central London

Newly refurbished rooms in the heart of Camden! Book a room here and take advantage of the best value for money London accommodation in Camden! During your stay here you’ll be close to Camden Market, Camden Lock, London Zoo and Camden Town Tube Station. Facilities include a bathroom and fully equipped kitchen.

3,8
Rezerwuj od PLN 66.58 za osobę

Swinton Hotel London

1,4 km od Camley Street Natural Park
 Hotel w Kings Cross, centrum Londynu

Położony w King’s Cross Swinton Hotel London jest bardzo popularnym londyńskim hotelem z nowoczesnym wystrojem i doskonałą obsługą. Można stąd bez trudu dojść do stacji King’s Cross, która, dzięki rozbudowanej sieci połączeń transportowych, umożliwia szybki dojazd do różnych części miasta.

3,5
Rezerwuj od PLN 114.00 za osobę

Smart Russell Square Hostel

1,5 km od Camley Street Natural Park
Nowość
 Schronisko w Bloomsbury, centrum Londynu

NIEDAWNO OTWARTY HOSTEL W CENTRUM LONDYNU
Smart Russell Square Hostel oferuje swoim gościom możliwość poprawy kondycji fizycznej w prywatnej siłowni i relaksu przed 42-calowym telewizorem plazmowym. Hostel oferuje również piętrowe łóżka oraz kuchnię dostępną dla wszystkich gości. Nieopodal znajdują się stacja metra Russell Square oraz biblioteka narodowa British Library.

3,5
Rezerwuj od PLN 45.55 za osobę