Regulamin
Regulamin Drukuj
Zasady dotyczące rezerwacji
Zasady korzystania z usług TravelStay
Ochrona danych osobowych
Obietnica Najlepszych Cen z TravelStay


Zasady dotyczące rezerwacji
Zasady dotyczące rezerwacji
Podczas rezerwacji zakwaterowanie przez stronę internetową TravelStay.com, obowiązują poniżej wymienione warunki. TravelStay może zmienić te warunki w dowolnym momencie.
Dokonywanie rezerwacji
Osoba dokonująca rezerwacji odpowiedzialna jest za podanie dokładnych informacji i poinformowanie o wszelkich specjalnych wymaganiach w momencie dokonywania rezerwacji.
Zmiany
Bezplatna mozliwosc zmiany rezerwacji. Zmiany rezerwacji nalezy podjac sie przed wygasnieciem okresu odwolania rezerwacji, aby uniknac koniecznosci pokrycia oplaty za pózne anulowanie rezerwacji uslugodawcy.
Anulowanie rezerwacji i nieprzybycie na miejsce
W przypadku anulowania rezerwacji i nieprzybycia na miejsce stracą Państwo przedpłatę. Jeśli anulują Państwo rezerwację w czasie określonym przez usługodawcę oferującego zakwaterowanie jako „późny okres anulacji” (24-72 godziny datą przybycia) lub nie zjawią się w hotelu w dniu rozpoczęcia pobytu, zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości jednej doby noclegowej na siedem dni pobytu.
Rezerwacje grupowe i na pobyt długoterminowy
Przy dokonywaniu rezerwacji dla co najmniej dziesięciu osób lub na co najmniej 21 dni, Państwa rezerwacja będzie podlegała regulaminowi usługodawcy zapewniającego zakwaterowanie dotyczącemu rezerwacji grupowych/na pobyt długoterminowy. W niektórych przypadkach konieczne będzie uiszczenie część należności za pobyt przed przyjazdem.
Zniżki dla studentów
Zniżki dla studentów przysługują wyłącznie za okazaniem aktualnej legitymacji studenckiej (np. legitymacja ISIC).
Po przybyciu na miejsce
Zasady usługodawcy zapewniającego zakwaterowanie będą Państwa obowiązywać od momentu dotarcia na miejsce zakwaterowania lub w przypadku nieprzybycia na miejsce.
Korzystanie ze strony internetowej TravelStay
Oprócz tych zasad, wszystkie rezerwacje zakwaterowania dokonane przez stronę internetową TravelStay.com podlegają również warunkom handlowym TravelStay.